МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Есөнбулаг сум
-
10:35Токиод урьсан залуус 2-р хэсэг
-
11:00“Ярилцья...” үйл явдал, тойм тайлбар
-
12:00“Том ахын аялал” байгаль экологи, танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
12:20“ABU-Робокон-2024” №5
-
12:40Эрүүл мэнд теле сэтгүүл
-
13:00Мэдээ /шууд/
-
13:20“Тархины нууц” баримтат кино 10-р анги
-
14:10Эдийн засгийн тойм
-
14:30“Даян дэлхийн энх тайвны төлөө” баримтат кино
-
15:10Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
-
15:40“Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 2-р анги
-
16:20Ардын жүжигчин Энхбатын Амартүвшингийн гала концерт
-
17:20Токиод урьсан залуус 3-р хэсэг
-
17:50Хань татаад байна...
-
18:20Амьдралын загвар /Нүүр хувиргагч Г.Отгонсүрэн/
-
18:50“Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
19:50MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 3-р анги
-
21:50“Индиан хүлэг” Уран сайхны кино
-
23:30Судар бичгийн алтан сан
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:1221 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
06:47Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
07:47СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:47UBS Энэ долоо хоногт
-
09:00Кофе юу? Цай юу?
-
10:15"E Music"
-
10:55Бизнес мэдээ
-
11:00"Үнэгний ав" олон ангит кино /13/
-
11:45"Хайрын домог" Уран сайхны кино тун удахгүй...
-
12:1021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:45EXIT зар сурталчилгаа
-
12:50"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /13/
-
13:45Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:45Өсвөр насны хүүхдүүдийн ОУ-ын захидал бичилтийн уралдаан
-
15:45"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /51/
-
16:10EXIT зар сурталчилгаа
-
16:15"ӨРХӨӨС АМЬДРАЛЫН ЧАНАР" Хойд бүсийн хөгжлийн бодлого
-
16:45UBS Энэ долоо хоногт
-
16:55"Үнэгний ав" олон ангит кино /14/
-
17:45"Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:10Бизнес мэдээ
-
18:15Энтертайнмент зоне
-
18:40Eurol үзүүлж байна
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Mongolian songs" Үндэсний шоу
-
22:50"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /14/
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:20"Ёо Ёо-г анагаах нь"
-
11:30"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
12:20"Шеф" оак 5 бүлэг 8,9,10-р анги
-
15:10"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:30"Хүнсний хувьсгал: Бид юу иддэг вэ?"
-
16:00"Дуу төрсөн түүх: Авдрын мухарт 25"
-
16:30“911” оак 5 бүлэг 4-р анги
-
17:30"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:20"Ам нээвэл" ярилцлага
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Шеф" оак 5 бүлэг 13-р анги
-
21:00"Танайд хоноё"
-
22:10"Урт цагааны гудамж"
-
23:50“911” оак 5 бүлэг 5-р анги
-
01:00Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05Монгол зурхай
-
07:10"Бидний нандин үе" 35,36-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
10:10Цаг агаарын мэдээ
-
10:15Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:35Өнөөдрийн аялал
-
11:05Танд тустай агшин
-
11:10Цаг агаарын мэдээ
-
11:15Гэгээн эрүүл мэнд - УГТЭ-ийн Мэдрэл судлалын тасгийн их эмч, АУ-ны магистр, Тэргүүлэх зэргийн эмч М.Ууганбилэг
-
12:00Сео сэтгэлгээ
-
12:05Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жилийн ой - Өвөрхангай аймаг
-
12:25Шинэ хөдөө ярилцлага
-
13:05Улаанбаатараас ярьж байна
-
15:30Хүнсний хувьсгал - Цагаан алт 2
-
15:45Цаг агаарын мэдээ
-
15:50Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жил - Дархан-Уул аймаг
-
16:05Эсгий туургатан
-
16:40Танд тустай агшин
-
16:45"Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 31,32,33-р анги
-
17:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S2- 3,4,5-р анги
-
18:00Эрүүл амьдарцгаая - эрүүл мэндийн нэвтрүүлэг
-
18:30"Рийч дэ бюти" гоо сайхны нэвтрүүлэг
-
19:00"Дурсамж төгсгөл үгүй" МУСК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Миний аав ийм л хүн" 31,32,33-р анги СОАК
-
01:30Эфир завсарласан
TV9
-
06:00Дорнын зурлага
-
06:10Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
07:10Тоо юу сүлд үү нэвтрүүлэг
-
08:00Ном хурах цаг
-
08:20Хайрын солилцоо нэвтрүүлэг давталт
-
11:20Таван алхам УСК давталт
-
13:00Монгол Улсад газрын харилцааны мэргэжлийн байгууллага үүсч хөгжсөний 70 жилийн ойд зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой хүчит 128 бөхийн барилдаан
-
18:20АХА цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00Улаанбаатараас ярьж байна нэвтрүүлэг
-
22:55Цуурхал МУСК
-
00:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:40Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00"Шөнийн хаан эгэл шар шувуу" Баримтат кино
-
09:05Жүдо бөхийн "Dushanbe" Их дуулга-2024 /давталт/
-
11:50"B nice" үзүүлж байна
-
12:00"Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав...
-
13:00"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
13:20Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
13:30"Гэсгээл" СОАК 48-р анги
-
14:50"Гэсгээл" СОАК 49-р анги
-
16:10"Гэсгээл" СОАК 50-р анги
-
17:30"Хөөе ахаа" нэвтрүүлэг №5 /давталт/
-
18:30"Хамаг монголчууд бүү мартагтун" Хэлмэгдсэн эмэгтэйчүүд
-
19:10Засгийн газар энэ 7 хоногт
-
19:20"B nice" үзүүлж байна
-
19:30"С1 Долоо хоногийн тойм" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:10Үлгэр сонсох цаг
-
20:30"TEENAGE BOSS" Шоу нэвтрүүлэг №4
-
21:30"Өрхөөс амьдралын чанарт" нэвтрүүлэг
-
22:00Жүдо бөхийн "Dushanbe" Их дуулга-2024
-
00:15Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:00Хүүхэлдэйн кино
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
10:30Сайн байна уу
-
11:00Амралтын хөтөлбөр
-
13:00Миний очих дуртай газар /Бариа/ давталт/
-
13:30Тегеран ОАК 1-1 /давталт/
-
14:30Монгол ертөнц: Г.Аким /МУСГЗ/
-
15:00Топ лотто-Азын 10 хоног
-
16:30Тегеран ОАК 1- 1 /давталт/
-
17:30Тегеран ОАК 1-2 /давталт/
-
18:30Баримтат дэлгэц: Нарны цацраг доор-1
-
19:30Хайрын хүч
-
20:30SBN news тойм
-
21:20ЗАСГИЙН ГАЗРЫН ТОВЧ ТОЙМ
-
21:30Их хааны буурч ОАК-10/давталт/
-
22:50Шүгэл үлээгч УСК
-
01:00Эфир завсарлана
NTV
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 1.1
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 22
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 1.23, 1.24
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 18
-
08:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 2.4
-
08:30Цаг агаар
-
08:35Global talk with Nyamdavaa
-
09:35Цаг агаар
-
09:40"Cash сab Mongolia" Шоу 2.1
-
10:30Монгол бахархал "Адуучин залуу"
-
10:55DW "Глобал 3000" нэвтрүүлэг
-
11:30"Морин өртөө" нэвтрүүлэг 7
-
12:45DW "Эрүүл бие" нэвтрүүлэг
-
13:20"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 2.3, 2.4
-
13:50"Хүүхдүүдээ наашаа" хичээлийн цаг 1.1
-
14:20Баянхонгор аймгийн Жинст сумын "Хаврын бүсийн уралдаан" 2023 1-р хэсэг
-
16:00ӨРХӨӨС АМЬДРАЛЫН ЧАНАР Хойд бүсийн хөгжлийн бодлого
-
16:40Цаг агаар
-
16:45"Сайн эрс" нэвтрүүлэг 8
-
18:00"Cash сab Mongolia" Шоу 2.3
-
19:00Засгийн газрын товч тойм
-
19:15"Хөгтэй аялал" МУСК
-
20:45"Үнсэлт" МУСК
-
21:55Цаг агаар
-
22:00"Орлон тоглогч" ОАК 9
-
23:05"Би чамд хайртай" МУСК
-
00:45"Лхагвын тойм"
-
01:55"Бэхи" баримтат кино
-
02:20Япон амьдралын хэв маяг
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:10"Цахим эмч-Цус ойртолт" подкаст
-
07:40Зуузуугийн найзууд
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Мөсөн гүнж 2" хүүхэлдэйн кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Хайртай ч хагацъя" ОАК 12-р анги
-
11:15"Бидний үед" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Гэнэтийн зочид" оак 11-р анги
-
13:25"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
15:05"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Хакер" МУСК
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Үүргэвчтэй аялал" нэвтрүүлэг
-
19:00"Хайртай ч хагацъя" ОАК 13-р анги
-
20:30"Эзэгтэйн туслах-Дундговь аймагт" нэвтрүүлэг
-
22:00"Бэхэн зүрх" МУСК
-
00:25"Амлалт" оак 1-р анги
-
01:10Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс 7 хоног /тойм/
-
09:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-4,5,6-р анги /3+/
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-7,8,9-р анги /3+/
-
10:00"Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 10 /12+/ Давталт
-
11:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-10,11,12-р анги /3+/
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-13
-
16:00"Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 11 /12+/ Давталт
-
17:30Монгол өв соёл
-
18:00"Еврогийн шилдгүүд" цуврал нэвтрүүлэг - 2 /давталт/
-
18:30"Еврогийн шилдгүүд" цуврал нэвтрүүлэг - 3 /давталт/
-
19:00Ройтерс 7 хоног /тойм/
-
19:30ДВ-"Урлаг.21" нэвтрүүлэг
-
20:00"У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 15 /Давталт/
-
21:30"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-19 /18+/
-
23:35"Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 2-5 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Өнөр бүл" МУСК
-
07:30"Тог тог тог" хүүхдийн нэвтрүүлэг 4-р бүлэг 1-3-р анги
-
09:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
12:00"Кандидат" улс төрийн реалити нэвтрүүлэг дугаар-1
-
13:30"Хар хаймран гутал" хүүхэлдэйн кино 21,22-р анги
-
14:00"Надтай хамт ажиллах уу? нэвтрүүлэг дугаар-7
-
15:00"Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
-
15:20"Нэг өдөр" нэвтрүүлэг 5-р бүлэг дугаар-3
-
16:00"The Voice kids Mongolia" шоу нэвтрүүлэг дугаар-11
-
17:30"Питер туулай" УСК
-
19:15"Жаргалтай бяцхан ферм" баримтат кино
-
21:00"Аймшгийн ном" УСК
-
22:55"Гадны нөлөөгүй" МУСК
-
00:50"Халуу дүүгсэн бүжгийн танхим" баримтат кино 1-р хэсэг
-
01:45"Миний Монголын соёл"
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:30"Төрийн дуулал"
-
07:35"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:20"Бизнес толь"
-
08:40"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 7-9-р анги
-
12:10"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
12:40"Бизнес толь"
-
13:00"Шинэ дэлхий" УСК
-
15:15"Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
-
15:35"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
15:55"Удахгүй гарах кинонууд"
-
16:20“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
16:45"Тоглоомын ертөнц" нэвтрүүлэг
-
17:15"Дүүлэн нисэгчид" баримтат кино
-
19:00“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
-
20:15"Хүнсний хувьсгал" нэвтрүүлэг
-
20:35"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
20:50“Доктор нэмэх” нэвтрүүлэг
-
21:20"Ярилцах цаг" нэвтрүүлэг
-
22:00"Эцэгтээ хүргэх дуудлага" УСК
-
00:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр 7 хоногийн тойм
-
01:15"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:55Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 29-р анги давталт
-
07:40E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
08:50"Аяллын тойрог" Мьянмар улсаар
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Хүүхэд нэгдүгээрт хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:35"Хүнсний хангамж, аюулгүй байдал" үндэсний хөдөлгөөний явц, үр дүн
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 30-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Дуудлага-1" ОАК 11.12-р анги давталт
-
15:30"Хурдан морины уралдаан"
-
16:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
16:50"Шинэ Хархорум хот-Ерөнхий төлөвлөлт"-дугаар 1 /давталт/
-
17:00"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
17:30"Хүнсний хувьсгал-2023 оны онцлох үйл явдал"
-
17:50"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
17:55"Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
-
18:10"Танайд мод тарья" нэвтрүүлэг
-
18:40“Хүнсний хувьсгал”-МУ-ын Ерөнхийлөгч үндэсний үйлдвэрүүдэд ажиллалаа
-
19:00"Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
20:30E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:50"Засгийн газрын тойм"
-
22:00“Галт тэрэгний дээрэм” УСК
-
00:20"Fact&Expert-Факт&Эксперт" Тойм мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:10Эфир завсарласан
MovieBox
-
05:50"Халуун зүрх" МУСК
-
07:30"Хуримын сюрприз" МУСК
-
09:00"Царайлаг өдрүүд" МУСК
-
10:35"Онцгой даалгавар" МУСК
-
12:15"SoЦial Media Reaction-10" нэвтрүүлэг /Манай аялгуу МУСК/
-
13:05"Аргачлал" ОАК (II.1-3-р анги)
-
15:50"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.19-II.2-р анги)
-
18:10"Барьцаалагч (The Missing)" УСК
-
20:10"Миний ахыг ав (Go Brother!)" УСК
-
22:30"Мамма Миа: Эргэн цугларсан нь (Mamma Mia! Here We Go Again)" УСК
-
00:35"Хараал идсэн арал (Shutter Island)" УСК
-
02:40"Эверест (Everest)" УСК
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Бизнес амжилт
-
08:30Эгэл ертөнц ХОАК 45,46,47-р анги
-
11:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 227-231-р анги
-
11:30Бяцхан муужгай нохойнууд 19,20-р анги
-
11:45Монголын гээгдсэн түүх | Их талын сүүлийн морьтон баатар - Хайду хан
-
13:00Сүнстэй байшин кино контент
-
14:10“Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
-
14:35Кино түүх /Анимэ/
-
15:35Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 16,17,18-р анги
-
18:05Бизнес амжилт
-
18:35Бяцхан муужгай нохойнууд 21,22,23-р анги
-
19:00Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
-
19:30Орон орны зоог
-
20:30“Бадрах Энержи” сум, орон нутагт нийгэм, эдийн засгийн хөгжлийг дэмжиж байна
-
21:00Vibe шоу нэвтрүүлэг
-
22:00Цусаа худалдагчийн түүх /Chronicle of a Blood Merchant/ УСК
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
TV7
-
08:50TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
10:00"Ичээнд нь" МУСК
-
12:00"Нандин эрдэнэ" МУСК
-
14:00"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
15:20"Амархан" нэвтрүүлэг
-
15:30"Хүргэн хүү" МУСК
-
17:20"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
18:30"Найруулга-2020" үзүүлж байна
-
19:30“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
20:00"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
21:00"Ацаг шүдний зөрүү" МУСК
-
23:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
08:00Эко зөвлөгөө
-
08:10"Гэрлэж амжаагүй явна " MУСК
-
09:50Дэлхийн хотууд
-
10:00Хүүхдийн цаг
-
11:00Хүмүн стори
-
11:30Монгол тулгатны 100 эрхэм
-
13:30Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
14:00Эко ТВ цоморлог
-
14:50Эко зөвлөгөө
-
15:00"Сайн байна уу, Захирал аа" нэвтрүүлэг
-
16:00"Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг
-
16:30Теле концерт
-
17:00Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
-
17:30Эко цоморлог
-
18:00Бизнес аялал
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Теле концерт
-
19:35Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
20:00"Дэлхийн монголчууд" нэвтрүүлэг
-
20:45Эко зөвлөгөө
-
21:00"Сайн байна уу Захирал аа" нэвтрүүлэг
-
22:05"Хазаар цэцэгсийн дуулал" 0АК 11, 12-р анги
-
23:50Эко зөвлөгөө
-
00:00Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 25-26
-
07:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 17
-
07:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.17
-
08:00Контентын тойм 13 / Content review 13 /
-
08:30Булцгар I.3-4
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.24
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд II.1
-
10:00Нууц ажилтнууд / Spies in Disguise /
-
12:00Сэм Кэт хоёр I.3-4 / Sam and Cat I.3-4 /
-
13:00Шидтэнүүдийн клуб VII.9
-
13:30Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 27-28
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
15:00Ай Карли II.13-14 / I Carly II.13-14 /
-
16:00Чамайг даа 48-50 / I'II get you 48-50/
-
16:30Дөрвөлжин толбот тахь 47-49 / Squared Zebra 47-49 /
-
17:00Булцгар I.5-6
-
17:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
18:00Бяцхан сахиусан тэнгэрүүд загварын шоу
-
19:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.25
-
19:30Диснейн цаг: Танглэд I.25
-
20:00Чамайг даа 50-52 / I'II get you 50-52/
-
20:30Дөрвөлжин толбот тахь 50-52 / Squared Zebra 50-52 /
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Хэрвээ байсан бол /
-
21:15Үлгэрийн цаг / Хүн ба байгалийн шүтэлцээ /
-
21:30Сэм Кэт хоёр I.1-2 / Sam and Cat I.1-2 /
-
22:20Чадваргүй Нана 11-12 / Talentless Nana 11-12 /
-
23:10Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө хөтөлбөр” /давталт/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
10:20“MNB World news” /давталт/
-
10:40Онцлох зочин /давталт/
-
11:00“Ярилцъя...” үйл явдал, тойм тайлбар
-
12:00Цаг агаар
-
12:10Амрыг эрье – ЦЕГ-ын дуудлага студиэс бэлтгэв
-
12:30“Хүрээлэн” амьд ертөнцийн цуврал
-
13:00Мэдээ /шууд/
-
13:20“Баавгайн хөндий” Баримтат кино
-
14:50Эрүүл мал: “Хамгаалагдсан аж ахуй” /давталт/
-
15:00Мэдээ /давталт/
-
15:20Инновацын эрэлд
-
15:50Эдийн засгийн тойм /давталт/
-
16:10“Хос бичигт шилжихэд бэлэн үү?” хэлэлцүүлэг
-
17:20Стандарттай шийдэл /давталт/
-
17:40“Говь” Баримтат кино
-
18:40Цэгцрэх хөдөлгөөн /УИХ-ын Хэвлэл мэдээллийн албанаас бэлтгэв/
-
19:10Цаг агаар
-
19:15“Хөдөөгийн хөгжил малчны хотноос”
-
19:40“Хөрсний бохирдолгүй анхны дүүрэг” /Сонгинохайрхан дүүргээс бэлтгэв/
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00“Ил хаадын нутгаар” баримтат кино 3-р анги
-
21:40Эдийн засгийн тойм /давталт/
-
22:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:00Эфир завсарлав
MNC
-
08:30Өглөө хөтөлбөр
-
09:00Сүүдэр МУСК
-
10:35Бизнес цаг
-
10:45Таны эрүүл мэнд
-
10:50Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
-
10:55Зураглал
-
11:00Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
-
12:30Эгэл ертөнц ХОАК 9.10-р анги
-
14:00Гольф энд Кофе нэвтрүүлэг
-
15:00Ардын Элч МУСК
-
16:30Бизнес цаг
-
16:40Футзалын дээд лиг
-
18:55Таны эрүүл мэнд
-
19:00Футзалын дээд лиг
-
21:00Топ сугалаа
-
22:30Эгэл ертөнц ХОАК 11.12-р анги
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
01:00NBA Playoff Playback
-
02:00NBA Playoff Playback
-
03:00NBA Playoff Playback
-
04:00NBA Playoff Playback
-
05:00NBA Action 3327
-
05:30High Tops: Episode 08
-
06:00Playoff Central
-
06:30NBA Action 3327
-
07:00Playoff Central
-
08:30Playoff Central
-
10:00Playoff Central Live
-
12:30Playoff Central
-
14:00Playoff Central
-
15:30NBA Action 3327
-
16:00NBA: Л.А Клипперс - Даллас (Плэй-Офф Тоглолт №3)
-
18:00The Buzzer №28
-
19:00NBA: Плэй-Офф Тоглолт
-
21:00NBA Action №27
-
21:30PSN Production time
-
21:50PL (Шууд): Бөрнли - Ньюкасл (36-р тойрог)
-
00:00NBA Playoff Playback
Premier Sports 2
-
02:50PL (Шууд): Лютон - Эвертон (36-р тойрог)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00PL The Big Interview №38
-
09:30Serie A: Ювентус - Милан 34-р тойрог
-
11:30Аваргуудын лигийн тойм №26
-
12:00Serie A: Интер - Торино 34-р тойрог
-
14:00Премьер лигийн тойм №36
-
15:00Serie A: Наполи - Рома 34-р тойрог
-
17:00PL: Лютон - Эвертон (36-р тойрог)
-
19:00PL (Шууд): Pre-Game Show 146
-
19:20PL (Шууд): Арсенал - Борнмут (36-р тойрог)
-
21:30PL (Шууд): Pre-Game Show 147
-
21:50PL (Шууд): Брайтон - Астон Вилла (36-р тойрог)
-
00:00PL (Шууд): Pre-Game Show 148
-
00:20PL (Шууд): Ман Сити - Волверхэмптон (36-р тойрог)
-
02:30Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Inside Serie A №36
-
09:30UCL: Дортмунд - ПСЖ (1/2 Эхний тоглолт)
-
11:30UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
-
13:30Аваргуудын лигийн тойм №26
-
14:00ACL: Йокохама Маринос - Ульсан (1/2 Хариу тоглолт)
-
17:00NBA 2KLEAGUE: KNICKS GAMING - GEN.G TIGERS (3X3)
-
17:40Production time
-
18:00UEL: Марсель - Аталанта (1/2 Эхний тоглолт)
-
20:00Европа/Конференц лигийн тойм №13
-
20:30Bundesliga Weekly №36
-
21:00Football Weekend (Шууд): Pre-Game Show 70
-
21:20Bundesliga (Шууд): Штуттгарт - Байерн (32-р тойрог)
-
23:30ЕВРО-2024 хүрэх зам №4
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
08:00Ногоон Ирээдүй
-
08:30Дулаарал
-
09:00Амралтын цэнэг
-
09:30Ухаалаг мөнгө
-
09:40Прогноз
-
09:50Аялагч
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Цахиурын хөндийгөөс цааш
-
11:00Амралтын цэнэг
-
11:30Cars and Coffee
-
12:00Ногоон Ирээдүй
-
12:30Дэвид Рубенштэйний шоу
-
13:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу
-
14:00Амралтын цэнэг
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн
-
15:00Блумберг: Хэргийн мөрөөр
-
15:30Эмили Чаны шоу
-
16:00Хувцас загварын бизнес
-
16:30Хөрөнгө оруулагчид
-
17:00Game changers
-
17:10Goldman Sachs: 150 жилийн замнал
-
17:30Ногоон Ирээдүй
-
18:00Амралтын цэнэг
-
18:30Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд
-
18:40Гоо сайхны бизнес
-
19:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд
-
19:50Оч
-
20:00Ногоон Ирээдүй
-
20:30Бизнес аялал
-
21:00Амралтын цэнэг
-
21:30Дулаарал
-
22:00Ногоон Ирээдүй
-
22:30Cars and Coffee
-
23:00Түүхийн шилдэг 10
-
23:50Аялагч
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: M Winx - Хүлэгүүд (эм)
-
11:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Шаркс - Юнайтед
-
13:00Бөх (Шууд): Газрын харилцааны салбарын 70 жилийн ойд зориулсан барилдаан
-
19:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Apes
-
21:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №10
-
21:30Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №11
-
22:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Бродерс - Бизон
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00“Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 17, 18-р анги /давталт/
-
08:30Сүлд үү тоо юу? Вашингтон /давталт/
-
09:15Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
09:45Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
09:50Бизнес хөтөч
-
10:00“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /29-р анги/ давталт
-
10:50Г.Занданшатар УИХ-ын дарга Монгол Улсын Сүлдний тайлбар
-
10:55“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /30-р анги/ давталт
-
11:45Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
-
11:50“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /31-р анги/ давталт
-
12:40Бизнес хөтөч
-
12:50“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /32-р анги/ давталт
-
13:35Өв соёл
-
13:40“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /33-р анги/ давталт
-
14:30Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг/
-
14:35Кувейт-Катар соёлын өдрүүд /давталт/
-
15:00“Од мөндөр” суваг үзүүлж байна. Цаг хугацааны аялал “Загалмайтны аян дайн”
-
15:30“Тайтгарал” баримтат кино
-
16:10МХБХ-ны дээд лиг /Хангарьд VS Улаанбаатар/ шууд
-
18:15“Мартаж болохгүй , давтах учиргүй түүх” нэвтрүүлэг цуврал-3 /давталт/
-
18:45ART GER Монгол хоолтой Сөүлийн гудамж!
-
19:15МХБХ-ны дээд лиг /Булган СП Фалкон VS Брера-Илч/
-
21:15Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг/
-
21:20Өв соёл
-
21:30“Од мөндөр” суваг үзүүлж байна. Хүннүгийн түүх “Үвэй шаньюй”
-
22:10“Давхар цохилт” уран сайхны кино
-
23:50Г.Занданшатар УИХ-ын дарга Монгол Улсын Сүлдний тайлбар
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Ирэх долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Хувь тавилангийн ээдрээ" МОАК 1, 2-р анги
-
08:00"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 33-р анги
-
09:10"Зоригт гүнж" ОАК 1-3-р анги
-
11:40"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.2-4-р анги
-
14:20"Миний хамтрагч 9 сүүлт үнэг" ОАК 1-р анги
-
15:40Хөгжмийн завсарлага
-
15:50"7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 10-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 34-р анги
-
18:30"Зоригт гүнж" ОАК 5-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.7-р анги
-
20:40"7 оргодол" ОАК 2-р бүлгийн 11-р анги
-
22:10"Сайн мөрдөгч 2" ОАК 15-р анги
-
23:35"Зоригт гүнж" ОАК 5-р анги
-
00:20"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.7-р анги
-
01:10Эфир завсарлага
Premier sports 4
-
08:00ONE (Шууд): ONE Fight Night 22
-
12:30UFC Main Event 1104
-
13:30Production Time
-
13:50FIBA (Шууд): 3X3 Olympic Qualifying #2 - Өдөр 2 (Part 1)
-
16:30ONE Weekly №18
-
17:00Production Time
-
17:20FIBA (Шууд): 3X3 Olympic Qualifying #2 - Өдөр 2 (Part 2)
-
20:00UFC Main Event 1105
-
21:00Production Time
-
21:20Bundesliga (Шууд): Дортмунд - Аугсбург (32-р тойрог)
-
23:30It's Time: UFC 301
-
00:00UFC 281: Адесанья - Перейра
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 26-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10Номын нандин сахиус
-
10:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 5-р анги
-
11:10Цаг агаар
-
11:20"Донж төгөлдөр" тоглолт
-
12:20ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
13:00"Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
-
13:30"Хариуцлагатай нийгэм" нэвтрүүлэг
-
14:15Бизнесийн амжилт
-
15:00Next-126 Ярилцлага ИЗНН-ын дарга, УИХ-ын гишүүн асан Б.Батбаатар
-
15:40"Зүүвэр наадгайн нууц" хүүхдийн жүжиг
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30Баяр хөөрөөр дүүрэн амьдрал
-
18:00"Миний дэггүй краш" сидком цуврал
-
18:30Виртуал Хархорум
-
19:00"Бүтээл төрөх агшин" нэвтрүүлэг
-
19:40Brand Trend
-
20:00"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
21:00Дуусаагүй түүх цуврал
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 27-р анги
-
22:20"Хүргэн хүү" МУСК
-
00:00Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00MNB SPORT мэдээ
-
07:15Монголын спортын түүх
-
08:15Ган хүлэг 2022 мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
09:35Адуучин
-
10:45Сагсан бөмбөгийн 2024 Монголын оюутны спортын VI наадам
-
17:20Монголын спортын түүх
-
18:20Залуучууд мастер кросс уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
19:50“World hockey” теле сэтгүүл
-
20:15Спорт цаг үе
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:152024 оны Гар дээр суниалтын Дархан уул аймгийн аварга шалгаруулах тэмцээний тойм /Спорт таны амралтанд/
-
21:55Адуучин
-
23:00Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00УИХ-ын намрын чуулган /давталт/
-
15:00Бодлого зангидья
-
16:00Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
16:20Төв цэг-зочны цаг
-
16:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
17:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
17:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
17:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:00УИХ-ЫН ЦАГ
-
18:30Candidate CV
-
18:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
19:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
19:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
19:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
20:10Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
-
20:30Гео эдийн засгийн тойм
-
20:50Капитал
-
21:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
21:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
21:40Candidate CV
-
22:00"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:40Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
22:50Капитал
-
23:00Төв цэг-7 хоногийн тойм
-
23:20Төв цэг-Дэлхийн тойм
-
23:40Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Ярилцах цаг
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 24-р анги
-
11:00Дээрхийн заяа
-
11:35ТВ-Галерей
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:04Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд –Нано наалт
-
13:25Автохим үзүүлж байна
-
14:40Сайхан дууны түүх: Хөгжмийн зохиолч С.Тараа
-
16:00Мэдмээр юм байна
-
16:35Суралцахуйн увидас
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 25-р анги
-
19:00Цэцэрлэгийн багшдаа баярлалаа
-
19:35ТВ-галерей
-
20:00Хуулийн цоорхой
-
20:35Харах өнцөг
-
21:10Нар сарны зааг МУСК
-
23:05Хайраа хайрла ОАК 25-р анги
-
23:50Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:10Малчдын сонорт
-
08:15"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:50"Эерэг зочин" нэвтрүүлэг
-
09:10Бизнес ба боломж
-
09:30"Турк кофе" ОАК 16-р анги /давталт/
-
10:25"Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
-
11:05"Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
-
12:05"Шинэ хоршоо хөдөлгөөн"-ний НЭЭЛТ
-
13:35"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
14:15Малчдын сонорт
-
14:20"Шинэ сарын шинж" нэвтрүүлэг
-
14:35"Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
-
15:00Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
15:25Амлалт хэрэгжиж байна
-
15:45Бизнес ба боломж
-
16:05Малчдын сонорт
-
16:10Сэтгүүлчийн томилолт-Үзэмчин цай
-
16:55"Супер студент-2024" нэвтрүүлэг
-
17:40"Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
-
18:05Засгийн газрын тойм
-
18:15"ХОТ АЙЛ - ТОЙМ" хөтөлбөр
-
19:15ШУУД:Хөлбөмбөгийн дээд лиг "ФАЛ vs Төв ИЛЧ"
-
21:15"Малчин хит" хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
22:25"Бүлээн нурам" МУСК
-
23:55Өрнө, дорнын зурхай