МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Хавар” олон ангит кино 16-р анги
-
11:00Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Монголын баялаг 330” Говь-Алтай аймаг. Алтай сум
-
13:40Олон нийтийн цаг
-
14:00“Дуудлагын такси” олон ангит кино 1-р анги
-
14:50Монголын түүх: Сүбээдэй их жанжин
-
15:40“Бүүний баавгай-Амьтдын ертөнц” хүүхэлдэйн кино
-
17:20Өв эрдэнэ
-
17:30“Одиссейн адал явдал” хүүхэлдэйн кино 11-р анги
-
18:00Монголын радио үзүүлж байна: “Wake Up”
-
18:30Эх өв
-
19:00Ид шидийн орон
-
19:15Хүнсний хувьсгал-ЕТГ
-
19:35“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:50MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10Цаг үе, үзэл бодол
-
21:50“3+...” хэлэлцүүлэг
-
22:50“Дуудлагын такси” олон ангит кино 2-р анги
-
23:40Судар бичгийн алтан сан
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Зураглал"
-
06:3021 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:00Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
09:00"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /11/
-
09:30Кофе юу? Цай юу?
-
10:10Бизнес мэдээ
-
10:15"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /11/
-
11:0021 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
11:30EXIT зар сурталчилгаа
-
11:35"Дулаарал" олон ангит кино /9/
-
12:45Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
13:40"Төгөлдөр хүүхэд" Хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
14:05"Хөх Сувд" Мөсний баяр
-
15:00Мэргэжлийн сумо бөхийн Хару башё
-
17:00"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /12/
-
17:25EXIT зар сурталчилгаа
-
17:30"Аз жаргалын хотхон" олон ангит кино /12/
-
18:20"Сэтгэлээс уяатай нутаг"
-
18:50Бизнес мэдээ
-
18:5521 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30UBS Энэ долоо хоногт
-
20:45"Дурлалын хохирогч" олон ангит кино /4/
-
21:45Нүүр тулсан ярилцлага
-
22:2521 НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:05"Сумо тойм"
-
23:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:30UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:20"Танин мэдэхүй"
-
09:40"Гайхамшигт баг" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:30"Аяллын амт" Баримтат кино
-
11:20"Soft Laser"
-
12:25"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 2 бүлэг 12-р анги
-
13:25"Танайд хоноё"
-
13:40"Санасан сэтгэл" тоглолт
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50"Аяллын амт" Баримтат кино
-
16:40“911” оак 2 бүлэг 12-р анги
-
17:40"Гайхамшигт баг" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Сонин хачин"
-
18:50"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 2 бүлэг 13-р анги
-
21:00"Ам нээвэл" ярилцлага
-
22:00“911” оак 2 бүлэг 13-р анги
-
23:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:10Эфир завсарлага
TV9
-
05:00Дорнын зурлага
-
05:10Элэг нэгтэн МУСК
-
06:40Хөгжмийн завсарлага
-
07:00Мөрөөдөл биелдэг юм нэвтрүүлэг /давталт/
-
07:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:10Зоригт эрс УСК давталт
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Зоригт эрс УСК давталт
-
12:25К поп цаг
-
12:40Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
13:00Наурызын баярт зориулсан улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдаан
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:20Хэлэлцүүлэг
-
21:00Ахлах тогооч УСК
-
22:55Уулын намар МУСК
-
00:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:40Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50C1 зураглал
-
10:00"Сүнс" ОАК 10-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Төгс бүсгүйн зууч" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Халуухан ээж" ХОАК 26-р анги
-
16:20"Судоку эрдэнэ шишийн ундаа" үзүүлж байна
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 30-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:05Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 19-р анги
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Реакц" нэвтрүүлэг
-
21:10Trip kitchen-Үзүүлж байна
-
21:30Үлгэр сонсох цаг
-
21:50"B nice" үзүүлж байна
-
22:00"Сүнс" ОАК 11-р анги
-
23:00"Гэсгээл" СОАК 19-р анги /давталт/
-
00:20Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Хүүхэлдэйн кино
-
09:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг /давталт/
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Дугуйн дээрх там ОАК 3-4/давталт/
-
11:30Миний очих дуртай газар /Бариа/давталт/
-
12:00Инээдмийн толь
-
12:30Business time
-
13:00Преображенский эмч ОАК 1-3/давталт/
-
14:00Нийтийн эрх ашгийн төлөө
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Чи чадна шоу-1/давталт/
-
16:00Нууц
-
16:30Business time
-
17:00Улаачдын өрсөлдөөн: Цоожсүрэн,Төмөрчөдөр
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 3-5
-
19:30Хүнсний хувьсал
-
20:00Beauty in Mongolia-6
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Чи чадна шоу-2
-
22:30Преображенский эмч ОАК 1-4
-
23:30Их хааны буурч ОАК-4/давталт/
-
00:40Эфир завсарлана
NTV
-
01:00"Сүнсийг барь" ОАК 16
-
02:05Мэдээ
-
03:10Монгол бахархал
-
03:30"Тэгээс тэг"
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 29
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.18, 2.19
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 23
-
08:15"Канимал" хүүхэлдэйн кино 17, 18
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Санаандгүй учирсан чи" ОАК 13
-
09:40Цаг агаар
-
09:45"Дэлхийг туулах уралдаан" 1.1
-
10:55Япон амьдралын хэв маяг
-
11:00Цаг агаар
-
11:05"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 6.3-6.5
-
11:35"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
-
12:05"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 29
-
12:20"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.18, 2.19
-
12:35"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 23
-
12:55"Тэнгэрийн туслагчид" 3
-
14:00Мэдээ
-
14:55Төв аймгийн Мөнгөнморьт "100 жилийн ойн наадам 2023" 2-р хэсэг
-
16:40Цаг агаарын төлөв
-
16:45"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 7
-
17:10"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 23
-
17:30Гадаад мэдээ
-
17:50Цаг агаар
-
17:55"Тэнгэрийн туслагчид" 4
-
19:00Мэдээ
-
20:30Global talk with Nyamdavaa
-
21:50"Санаандгүй учирсан чи" ОАК 14
-
23:20Цаг агаар
-
23:30"Бид гурвын болзоо" МУСК
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги /3+/
-
09:30"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 41,42-р анги /6+/
-
10:00"Занга" СОАК - 4 /12+/ Давталт
-
11:30"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-12
-
16:00"Гарчиг" уран зохиолын нэвтрүүлэг 2-7 /Давталт/
-
17:00Монгол өв соёл
-
17:30ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг /Давталт/
-
18:00"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-49,50,51-р анги /3+/
-
18:30"Пиноккио" хүүхэлдэйн кино - 41,42-р анги /6+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 3
-
21:00"Мөнх өв" баримтат кино - 7 /Давталт/
-
21:30"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
22:00"Занга" СОАК - 5 /12+/
-
23:35"Улаанбаатарын үдэш" жазз тоглолт
-
00:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-195
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Зүүдэн ангууч" ООАК 11-р анги
-
13:25"Галилео" баримтат кино
-
13:30"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 26-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-195-2
-
16:00"Жинхэнэ хайр" СОАК 36-р анги
-
17:15"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:50"Миний Монголын соёл"
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Трү ба Солонгын хаант улс" хүүхэлдэйн кино 27-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Жинхэнэ хайр" СОАК 37-р анги
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Надтай хамт ажиллах уу?" нэвтрүүлэг дугаар-2
-
21:40"Галилео" баримтат кино
-
22:00"Зүүдэн ангууч" ООАК 12-р анги
-
23:00Үдшийн мэдээ
-
23:30"Надтай хамт ажиллах уу?" нэвтрүүлэг дугаар-2
-
00:10"Миний Монголын соёл"
-
00:30"Заншлын хэлхээ" нэвтрүүлэг 2-р бүлэг дугаар-5
-
01:20"Галилео" баримтат кино
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Тангараг өргөсөн эрчүүд" нэвтрүүлэг /Давталт/
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 25-р анги
-
11:00"Цаг Агаар"
-
11:05"Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
-
11:20“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:50"Бизнес толь"
-
12:10"Цаг Агаар"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Хуй салхи" УСК
-
14:45"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:00"RT"-Баримтат кино
-
15:30"Удахгүй гарах кинонууд"
-
15:55"Удахгүй гарах тоглоомууд"
-
16:20"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:40"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:00"Төрийн бодлого шийдэл" нэвтрүүлэг
-
18:00"Дутагдалтай дурлал" ОАУСК 26-р анги
-
19:00"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"100 асуулт" нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Миний сахилгагүй залуу" МУСК
-
23:50"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:35"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:15Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05Тод мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Хайрын зөвлөх" ХОАК 29-р анги давталт
-
07:40"Аялалын тойрог" нэвтрүүлэг
-
08:50"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
09:20"Хүнсний хувьсгал-Ерөнхийлөгчийн ажилласан 57 үйлдвэр "
-
09:50"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10"Залгамж" өв соёлын цаг
-
10:45"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
11:20"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00"Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
-
13:00"Хайрын зөвлөх" ХОАК 30-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Чамгүйгээр" УОАК 1-р анги давталт
-
15:20Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
15:40"Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
-
16:40"Масс академи" үзүүлж байна
-
16:45"УГТЭ-ийн Бөөр Дотоод Шүүрлийн тасаг" үзүүлж байна
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00УИХ-ЫН 36-Р ТОГТООЛЫГ ХЭРЭГЖҮҮЛЭГЧ БАЙГУУЛЛАГУУДЫН ЗӨВЛӨЛДӨХ УУЛЗАЛТ-III
-
18:20"Залгамж" өв соёлын цаг
-
18:40Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
19:00"Чамгүйгээр" УОАК 2-р анги
-
20:15"Нийтийн эрх ашгийн төлөө"
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Ерөнхийлөгчийн ажилласан 57 үйлдвэр "
-
22:00"Нэг монгол" нэвтрүүлэг
-
22:55"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:45Эфир завсарласан
MovieBox
-
02:15"Цасны бүжиг (Snowcoming)" УСК
-
03:35"Галзуу хурд (The Fast and the Furious)" УСК
-
05:20"Сингл Лэйдис 4: Төгсгөл ба эхлэл (Single Ladies 4)" МУСК
-
07:20"Аз жаргалын шок" МУСК
-
08:50"Жуки тосгон" (II.9,10-р анги)
-
09:45"Баян цагдаа" ОАК (III.4-р анги)
-
10:40"Маш нууц" МУСК
-
12:45"Зул сарын мөсөн баримал (Ice Sculpture Christmas)" УСК
-
14:20"Жонни Энглиш эргэж ирсэн нь (Johnny English Reborn)" УСК
-
16:10"Маш нууц 2: Байтаг богд" МУСК
-
18:20"Жуки тосгон" (II.11,12-р анги)
-
19:30"Баян цагдаа" ОАК (III.5-р анги)
-
20:35"Гринч (The Grinch)" УСК
-
22:20"Гоо үзэсгэлэн ба шалгуур (Beauty and the Briefcase)" УСК
-
00:00"Жуки тосгон" (II.11,12-р анги)
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Бурхан багшийн гэгээрлийн замаар дөтлөхүй
-
08:25Бизнес амжилт
-
08:55Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 140,141,142-р анги
-
09:20Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
09:35Бяцхан муужгай нохойнууд 45,46-р анги
-
09:50Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:05Хамтдаа суръя теле хичээл
-
10:20Эгэл ертөнц ХОАК 15-р анги
-
11:20Хүнсний хувьсгал
-
11:35Академи ажиллагаа МУСК
-
13:25Үүргэвчтэй аялал 2: Саппоро
-
14:15Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
-
14:25Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлагын систем хэлэлцүүлэг
-
15:10Далдын зөн совин ОАК 11-р анги
-
16:10Бизнес амжилт
-
16:40Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:55Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 15-р анги
-
17:10Бяцхан муужгай нохойнууд 47,48-р анги
-
17:25Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:40Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 143,144,145-р анги
-
18:00Эгэл ертөнц ХОАК 16-р анги
-
19:00ДУУ төсөл ДУУ реалити шоу хэрхэн бүтсэн бэ?
-
19:20Нохойг минь авраач нэвтрүүлэг
-
20:00Далдын зөн совин ОАК 12-р анги
-
21:00Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
-
21:40Нүүдэлчдийн өв соёл
-
22:00Ерөнхийлөгчийн туслах МУСК
-
23:50Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
-
00:00Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"2 гүүрний цаана" МУСК
-
11:00"Төрөлхтөн" үзүүлж байна
-
12:00"Найруулга-2020" үзүүлж байна
-
13:00"Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
-
14:40"Учралын баяр" үзүүлж байна.
-
15:40"Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
-
16:00“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
16:40"Бид мартахгүй" МУСК
-
18:30"Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
-
19:50"Амархан" нэвтрүүлэг
-
20:00"Ай Ёо доктор" нэвтрүүлэг
-
21:00"Хоёр ертөнц" МУСК
-
23:00"T-talk" нэвтрүүлэг
-
00:00TV7 төгсгөл
Dream
-
07:00Таёо I.1-2 / Tayo I.1-2 /
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.2
-
08:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
08:30Булцгар I.1-2
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 11
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 11
-
10:00Аи Карли / I Carly / V.13-14
-
11:00Бариарай Тинипин I.43-44
-
11:30Супер үлэг гүрвэлийн хүч 43-44
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.35
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.40
-
12:30Маамуу - "Эмээ Өвөө '' II.1
-
12:50Маамуу - Зурах " Сургуулийн хүүхэд "
-
13:00Бяцхан оцон шувуу Пороро VII.15-16
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.3
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Супер үлэг гүрвэлийн хүч 45-46
-
15:00Бүхнийг шулмын аргаар III.13-14
-
16:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео II.36
-
16:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / I.41
-
16:30Булцгар I.3-4
-
17:00Маамуу - "Эсрэг үгс'' II.2
-
17:20Маамуу - Зурах " Тоогоор зурах "
-
17:30Дидибу I.1-2 / Titipo I.1-2 /
-
18:00Диснейн цаг: Хүн аалз ба Найзуудын хамт 12
-
18:30Диснейн цаг: Танглэд цуврал 12
-
19:00Таёо I.3-4 / Tayo I.3-4 /
-
19:30Англиар ярьж сурцгаая англи хэлний хичээл 4-5
-
20:00Бариарай Тинипин I.45-46
-
20:30Гэр бүлийн цаг / Шидэт утас /
-
20:45Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
20:55Хамтдаа уншицгаая / Хэрвээ байсан бол /
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Үлгэрийн цаг / Хаварыг хэн сайн мэдэх вэ? /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Бүгд хэрэгтэй /
-
21:30Аи Карли / I Carly / V.14-15
-
22:20Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Онцлох зочин /давталт/
-
10:20“MNB World news” /давталт/
-
10:40“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00Явлаа, Ирлээ /давталт/
-
13:20Технологийн ертөнцөөр
-
13:40ММ Архив: Сэтгүүлчийн тэмдэглэл
-
14:00“3+...” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
15:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
17:00“MNB World news”
-
17:20Цаг агаар
-
17:30Өнөөдрийн зочин
-
17:50Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна
-
18:00“Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
-
18:20“MNB World news” /давталт/
-
18:40ММ 5минут
-
18:50Хөндөх сэдэв
-
19:10Цаг агаар
-
19:20Гадаад мэдээ
-
19:40Онцлох зочин
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00“3+...” хэлэлцүүлэг
-
22:00Цаг агаар
-
22:10“Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
22:30“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:30Эфир завсарлав
MNC
-
08:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Миний сонгодог тоглолт
-
10:0010 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:30Бизнес цаг
-
10:40Таны эрүүл мэнд
-
10:50Авто хобби /Л.Бадрах/
-
12:30Хонины найр МУСК
-
14:00Топ сугалаа-Топ машинтай хөтөлбөр
-
15:30Залуу эмч нар ХОАК 5.6-р анги
-
17:0017 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Бизнес цаг
-
17:40Хүнсний хувьсгал
-
18:0018 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:25"Гольф энд Кофе" нэвтрүүлэг
-
19:55Таны эрүүл мэнд
-
20:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30"Монгол хурандаа-88"
-
21:00Топ сугалаа-Топ машинтай хөтөлбөр
-
22:30Залуу эмч нар ХОАК 7.8-р анги
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
00:30NBA Action №21
-
01:00BAL: FUS de Rabat vs Cape Town Tigers
-
03:00NBA: Marquee Matchup
-
05:00High Tops: Storytime with Shaq Season 2
-
06:00NBA Action 3320
-
06:30NBA Action 3321
-
07:00Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
-
08:00NBA (Шууд): Портлэнд - Чикаго (2023-24)
-
10:30High Tops: Storytime with Shaq Season 2
-
11:30NBA: Marquee Matchup
-
13:30NBA Talk №22
-
15:00NBA: Атланта - Л.А Клипперс (2023-24)
-
17:00NBA: Денвер - Майами (2023-24)
-
19:00NBA Action №21
-
19:30NBA on Fire №19
-
20:00NBA Gametime №97
-
20:30NBA: Портлэнд - Чикаго (2023-24)
-
22:30NBA Talk №22
-
00:00NBA: Индиана - Оклахома Сити (2023-24)
Premier Sports 2
-
09:00Inside Serie A №29
-
09:30FA Cup: Лютон - Ман Сити (5-р шат)
-
11:30PL Stories №32
-
12:00FA Cup: Челси - Лийдс (5-р шат)
-
14:00Премьер лигийн тойм №30
-
14:30FA Cup: Ноттингэм - Ман Ютд (5-р шат)
-
16:30FA Cup Тойм №6
-
17:00FA Cup: Ливерпүүл - Саутхэмптон (5-р шат)
-
19:00Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №11
-
20:00PL The Big Interview №32
-
20:30Аваргуудын лигийн сэтгүүл №22
-
21:00Football Talk №32
-
22:30Европа/Конференц лигийн тойм №10
-
23:30Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №24
-
00:10Эфир завсарлав
Premier sports 5
-
09:00Сонгомол бөхийн УАШТ (Шууд)
-
12:00Сонгомол бөхийн УАШТ (Шууд)
-
15:00Сонгомол бөхийн УАШТ (Шууд)
-
18:00Сонгомол бөхийн УАШТ (Шууд)
-
20:00Serie A: Аталанта - Фиорентина (29-р тойрог)
-
22:00Serie A: Интер - Наполи (29-р тойрог)
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Блумберг: Хэргийн мөрөөр нэвтрүүлэг
-
07:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Дэвид Рубенштэйний шоу нэвтрүүлэг
-
10:30Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Bloomberg wall street week хөтөлбөр
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00"Номин агуулах худалдаа" захиалгат нэвтрүүлэг
-
14:10Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
14:15Made нэвтрүүлэг
-
14:30Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
-
15:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
16:00Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
16:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
17:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
18:00"PDAC 2024" тусгай хөтөлбөр
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Гол сэдэв нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
22:30Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Хүлэгүүд №6
-
11:00Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2023
-
14:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №4
-
14:30Бөх: Монгол бахархалын өдөрт зориулсан барилдаан 2023
-
17:30Үндэсний бөхийн тойм №31
-
18:001on1 нэвтрүүлэг №1 - Г.Ундрах
-
18:30Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
-
19:00Бөх BUSTERS №10
-
19:20МСБХ Үндэсний дээд лиг финал (Шууд): Метал - Хүлэгүүд №6
-
22:00Үндэсний бөхийн тойм №32
-
22:30Үндэсний бөхийн тойм №14
-
23:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №8
-
23:30Үндэсний бөхийн тойм №32
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:30“Эх орны үр сад” ОАК /1-р анги/ давталт
-
09:20Сүлд үү, тоо юу? Савана
-
10:10Хурдан морины түүх /Монгол хээр/
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30Тобот хүүхэлдэйн кино 41, 42–р анги
-
12:00Аялгуут соёл шууд нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
13:30Мориор амилсан монгол заяа нэвтрүүлэг /ААУ Д.Эрдэнэбат/
-
14:35Эх орны захиас теле концерт
-
15:00“Хүний сайхан хорвоод” тоглолт дуучин С.Баттулга /МУСТА/ 1-р хэсэг
-
16:30“Эх дэлхий” баримтат кино
-
17:20Тобот хүүхэлдэйн кино 43, 44–р анги
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
18:20Цаг агаар
-
18:25+19 энтертайнмент нэвтрүүлэг
-
19:00Өв соёл “Өлгий”
-
19:20Нийтийн дууны цаг
-
19:30“Эх орны үр сад” ОАК /2-р анги/
-
20:20“Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага” нэвтрүүлэг
-
21:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
21:20Цаг агаар
-
21:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг/
-
21:30Йелловстоун 5-р бүлэг 5-р анги
-
22:30“Тэмээн аялал” нэвтрүүлэг /2-р хэсэг/
-
23:20Удам нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 10
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 1
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 11-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 4
-
09:40"Аюултай амлалт" ОАК 97, 98-р анги
-
11:00"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 80-р анги
-
12:00"Гоблин" ОАК 15-р анги
-
13:25"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 6-р анги
-
14:40"Бид зүгээр л гэрлэсэн" ОАК 9-р анги
-
15:40"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 79, 80
-
16:00"Мөрдөгч" МОАК 12-р анги
-
17:10"Аюултай амлалт" ОАК 99, 100-р анги
-
18:30"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 81-р анги
-
19:25"Гоблин" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
-
21:00"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 7-р анги
-
22:15"Яагаад тэр гэж?" ОАК 12-р анги
-
23:30"Сүүлчийн хатан хаан" ОАК 81-р анги
-
00:15"Гоблин" ОАК төгсгөлийн 16-р анги
-
01:30"Хэрвээ чи хүслээ хэлбэл" ОАК 7-р анги
Premier sports 4
-
09:00ONE: ONE Friday Fight 55
-
11:00UFC: Физиев - Гамрот
-
13:00Бөх (Шууд): Наурызын баярт зориулсан барилдаан
-
19:00UFC: Лемос - Андраж
-
20:30Сери А лигийн тойм №29
-
21:00UFC: Туйваса - Тибура Тойм
-
21:40UFC: Дерн - Хилл
-
00:00Эфир завсарлав
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00MNB SPORT мэдээ
-
09:15MNB Спорт энэ долоо хоногт
-
09:25“Хобби кап” Волейболын клубуудын аварга шалгаруулах тэмцээн
-
17:30Монголын спортын түүх
-
18:40Орхон аймгийн Баян-Өндөр сумын 30 жилийн ойд зориулсан Гар дээр суниалтын тэмцээний тойм /Спорт таны амралтанд/
-
19:10Баярын бэлэг: Монгол улсын гавьяат дасгалжуулагч А. Гантулга
-
19:40Зочны ярилцлага
-
20:00“Бильярдын гайхамшиг” нэвтрүүлэг
-
20:25Адуучин
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15Идэр хүчтэн: Аймгийн арслан Б. Отгонбаатар
-
22:00“Аваргууд мастер кросс” уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
23:00Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:0076:1 нэвтрүүлэг
-
10:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
10:35Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
10:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
11:00Гео эдийн засгийн тойм
-
11:20Капитал
-
11:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
12:00Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
-
12:20Капитал
-
12:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:50Капитал
-
14:00Ярих өнцөг
-
15:0076:1 нэвтрүүлэг
-
15:20Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
15:35Баримтат нэвтрүүлэг
-
16:00Аргумент хэлэлцүүлэг-Улаанбаатар хотын хог хаягдлын менежментийн талаар...
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:50Зөвхөн манай дэлгэцнээ-SHEIN БРЭНДИЙГ БОСГОСОН ТҮҮХ
-
18:00Гео эдийн засгийн тойм
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Топ сугалаа-Топ машинтай хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Үр дүнд суурилсан нэгдсэн удирдлага хэлэлцүүлэг
-
21:50Exclusive
-
21:55Баримтат нэвтрүүлэг
-
22:10Байр суурь ярилцлага
-
22:30Гео эдийн засгийн тойм
-
22:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Хошин өнцөг
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Дэггүй аав ОАК 18-р анги
-
10:55Өмнийн говийн түүхт хороо
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Хил дээр гарсан хэрэг МУСК
-
14:05ТВ-Архиваас:
-
15:20Наран ургах хязгаараас
-
16:00Баримтат кино
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Дэггүй аав ОАК 19-р анги
-
19:00Угийн бичиг удмын сан
-
19:35ТВ-Галерей
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Ярилцах цаг
-
21:35Бурхан өршөөг МУСК
-
23:40Дэггүй аав ОАК 19-р анги
-
00:25Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Сарын хуучийн тэнгэр" нэвтрүүлэг
-
07:30Малчдын сонорт
-
07:35"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:00"Малчид дуулж байна" шоу нэвтрүүлэг /Давталт/
-
09:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:55Бизнес ба боломж
-
10:25"Арслангийн зүрх" ОАК 6-р анги /давталт/
-
11:30Ая дууны мэнд /шууд/
-
12:55"100 асуулт" нэвтрүүлэг
-
14:10"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
14:50Малчдын сонорт
-
14:55Тангараг нэгт эрчүүд
-
15:35"Өв" цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
16:30Ая дууны мэнд /шууд/
-
18:00Бизнес ба боломж
-
18:30"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:05Малчдын сонорт
-
19:10Энэ цагийн илгээлтийн эзэд-1
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00"Гарьд магнай" нэвтрүүлэг
-
22:00"Арслангийн зүрх" ОАК 7-р анги
-
23:00Өрнө, дорнын зурхай
-
23:10"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
00:00Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан