МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 24-р анги
-
10:30Токиод урьсан залуус 1-р хэсэг
-
11:00Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 36-р анги
-
14:10Алтан дэвтэр: Ч.Лодойдамба “Төрийн шагналт бүтээлүүд”
-
15:00“Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
-
15:20“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
16:20Буддизм ба шинжлэх ухаан
-
17:00“Урлаг” теле сэтгүүл
-
17:3012/15 “Хувийн орон зай”
-
18:00Хүнсний хувьсгал
-
18:20Токиод урьсан залуус 2-р хэсэг
-
18:50“Эврика” шинжлэх ухааны мэдээ
-
19:10Олон нийтийн цаг
-
19:35“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:50MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Tune in” хөгжмийн нэвтрүүлэг
-
21:40Эх өв: Мянгадын дөрвөд
-
22:10Агуулга кино контент 2-р анги
-
22:30“Дуудлагын такси” олон ангит кино 37-р анги
-
23:20Судар бичгийн алтан сан
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:1221 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
06:47Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
07:47СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:47UBS Энэ долоо хоногт
-
09:00Кофе юу? Цай юу?
-
10:15"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /49/
-
10:40Бизнес мэдээ
-
10:45"Үнэгний ав" олон ангит кино /12/
-
11:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:05EXIT зар сурталчилгаа
-
12:15"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /12/
-
13:15Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
14:15"Нүдэн Сондор" Монголын уран сайхны кино
-
15:50" 3 сарын бэлэг" Контент
-
16:40"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /50/
-
17:05EXIT зар сурталчилгаа
-
17:10"Үнэгний ав" олон ангит кино /13/
-
18:00Хаврын Хит - 2024
-
18:15Бизнес мэдээ
-
18:20Нүүр тулсан ярилцлага
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Домч" 2-р бүлэг олон ангит кино /13/
-
21:40"E Music"
-
22:25"WHATS UP" Чөлөөт хөтөлбөр
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:30"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:50"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:40“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
11:30"Soft Laser"
-
11:35"Шеф" оак 5 бүлэг 11-р анги
-
12:40"Ам нээвэл" ярилцлага
-
13:40"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50"Хүнсний хувьсгал: Бид юу иддэг вэ?"
-
16:20“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
17:10“911” оак 5 бүлэг 3-р анги
-
18:05"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:55"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:05"Шеф" оак 5 бүлэг 12-р анги
-
21:05"New wave"
-
21:30"Хүнсний хувьсгал: Бид юу иддэг вэ?"
-
22:00“911” оак 5 бүлэг 4-р анги
-
23:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:20Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10"Бидний нандин үе" 33,34-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө"ярилцлага
-
10:15Цаг агаарын мэдээ
-
10:20Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:40"Миний аав ийм л хүн" 34-р анги СОАК
-
12:05Цаг агаарын мэдээ
-
12:10Амжилтын түүх
-
12:30Ажлын дараа
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:30Цаг агаарын мэдээ
-
15:35"Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 23,24,25-р анги
-
16:45Өвөг дээдсийн өв соёл - Уртын дууны 20 жилийн ойд-Увс аймаг
-
17:05Танд тустай агшин
-
17:10"Оддбодс" хүүхэлдэйн кино 28,29,30-р анги
-
17:30Хүүхэд бидний өв соёл
-
17:50"Шидэт харандаа"
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S1- 26 ,S2- 1,2-р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 35-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Бидний нандин үе" 35,36-р анги ХОАК
-
00:00Эфир завсарласан
TV9
-
06:00Дорнын зурлага
-
06:10Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
07:10Учрал МУСК
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:10Туслах УСК давталт
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Туслах УСК давталт
-
12:15Багачууд аа англиар дуулцгаая
-
12:40Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
13:00Ховд аймаг Цэцэг сумын 100 жил Улсын начин Д.Ганболдын нэрэмжит улс, аймгийн алдар цолтой 128 бөхийн барилдаан
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Бүсчилсэн хөгжлийн үзэл баримтлал-Баруун бүс нэвтрүүлэг
-
21:05Таван алхам УСК
-
23:10Цагаан сүүдэр МУСК
-
00:45Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
01:45Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UBEats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК S2 7-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Бохир ертөнц" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UBEats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Үнэгний ав" ХОАК 19-р анги
-
16:20C1 зураглал
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 62-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 52-р анги
-
19:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
19:30"B nice" үзүүлж байна
-
19:40Харандааны адал явдал
-
19:50Жүдо бөхийн "Dushanbe" Их дуулга-2024
-
22:30"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК S2 8-р анги
-
23:30"UBEats" Хоол хүргэлт
-
23:35"Гэсгээл" СОАК 52-р анги /давталт/
-
00:40Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Сайн байна уу
-
10:45Дугуйн дээрх там ОАК 5-13/давталт/
-
11:30Жимийн хөгжилтэй гэр бүл 80
-
12:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:10Амралтын хөтөлбөр-Наран
-
12:30Business time
-
13:00Тегеран ОАК 1-4 /давталт/
-
14:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:10Баримтат дэлгэц:Гарц байна
-
15:00Топ лотто-Азын 10 хоног
-
16:30Business time
-
17:00Өрхөөс амьдралын чанар хойд бүсийн хөгжлийн бодлого
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 5-14
-
19:30Монгол ертөнц: Ш.Гүрбазар /МУАГЖ/
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Тегеран ОАК 1-5
-
22:30Дугуйн дээрх там ОАК 5-14/давталт/
-
23:20Эфир завсарлана
NTV
-
06:00Мэдээ
-
07:00"Ирээдүйн түмэн эх-2024" морины уралдаан
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Лхагвын тойм"
-
16:15"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 5.5
-
16:40"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 2.5
-
17:05"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 2.1, 2.2
-
17:35Гадаад мэдээ
-
17:55Цаг агаар
-
18:00"Цуст тоглоом" нэвтрүүлэг 11
-
19:00Мэдээ
-
20:30"Түмний нэг" нэвтрүүлэг 5
-
21:50"Тоо-Барилган ойн тагнуулууд" ОАК 11
-
23:15Цаг агаар
-
23:20"Facebook од" МУСК
-
00:50Global talk with Nyamdavaa
-
01:50Мэдээ
-
02:55Монгол бахархал " Дархад дуу"
-
03:35Монгол бахархал "Адуучин залуу"
-
03:55Япон амьдралын хэв маяг
-
04:00Эфир завсарлав
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:10"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.37,38-р анги
-
07:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.23,24-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
-
08:40"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 24-р анги
-
09:05"Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Босогчдын арми"" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Хайртай ч хагацъя" ОАК 11-р анги
-
11:20"Монголчууд XX-р зууны эхэнд" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 29-р анги
-
13:00"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №4
-
14:25Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №11
-
14:45Англи хэлний гүнзгий шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №11
-
15:10Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №37-40
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
17:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.39,40-р анги
-
17:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.25,26-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
-
18:30"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 25-р анги
-
19:00"Хайртай ч хагацъя" ОАК 12-р анги
-
20:30"Мөнгөтэй зочин" нэвтрүүлэг
-
21:35"Би зэрлэг байгалийн хаант улс:Ялах эсвэл үхэх" баримтат кино
-
22:40"Чиний мэдэхгүй би" оак 30-р анги
-
23:45"Аугаа уран зураг" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак төгсгөлийн 40-р анги
-
00:45Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-16,17,18-р анги /3+/
-
10:00"Миний алт шиг хүүхэд" гэр бүлийн боловсрол олгох нэвтрүүлэг 1-31 /12+/ Давталт
-
11:30Монгол өв соёл
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 1-12
-
16:00"Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 6 /давталт/
-
16:30Ройтерс: Загвар
-
17:30"Улаан нүдэн гараг" цуврал нэвтрүүлэг - 2 /давталт/
-
18:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 2-16,17,18-р анги /3+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Хөдөөгийн Сэргэлт" цуврал баримтат кино - 9 /Давталт/
-
21:00ДВ-"Эрүүл хэв маяг" нэвтрүүлэг
-
21:30"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-18 /18+/ Давталт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 2-4 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-228
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 28-р анги
-
13:35"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 22-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-228-2
-
16:00"Миний аз жаргалтай төгсгөл" СОАК 3-р анги
-
17:10"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:45"Галилео" баримтат кино
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 23-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Миний аз жаргалтай төгсгөл" СОАК 4-р анги
-
20:50"Галилео" баримтат кино
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Хар хайрцаг"
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 29-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45Хар хайрцаг
-
00:45"Амь өрссөн авиралт" баримтат кино 2-р хэсэг
-
01:35"Миний Монголын соёл"
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Шонн хонь" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 10-р анги
-
11:10"Түүх 1 минут" нэвтрүүлэг
-
11:25“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Долooдугаар өрөөний гайхамшиг" УСК
-
15:10"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:25"Миний Монголын өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:50"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
16:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:20"RT"-Баримтат кино
-
16:50"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
17:10"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:30"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
18:00"Чөтгөрийн цэцэг" ОАУСК 11-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Хүмүүсийн түүх" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05"Өв соёлоо дээдэлье" нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Шинэ дэлхий" УСК
-
00:40"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
02:05Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 28-р анги давталт
-
07:40"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг
-
08:25"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
09:35"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10"Хотын бүсгүй хөдөө нутагт" реалити нэвтрүүлэг
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
12:25"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 29-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Дуудлага-1" ОАК 14-р анги давталт
-
15:10"Цаг хугацаагаар аялагч" Баримтат кино
-
16:00"Хүртээмжтэй хөгжлийн хэлхээ" илтгэл
-
16:15"Бүсчилсэн хөгжил баруун бүс"
-
16:40"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
18:40“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
19:00"Дуудлага-1" ОАК 15-р анги
-
20:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Ж.Баттөгс
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:50E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
22:50"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
23:40Эфир завсарласан
MovieBox
-
04:25"Такси 4 (Taxi 4)" УСК
-
06:00"Melody of Love" МУСК
-
07:40"Хамгийн сайхан нь" МУСК
-
09:25"Аргачлал" ОАК (II.4-р анги)
-
10:15"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (II.4,5-р анги)
-
11:10"Амьдралоги" МУСК
-
13:10"Ямакаси (Yamakasi)" УСК
-
14:45"Мамма Миа (Mamma Mia)" УСК
-
16:35"Дархлаа" МУСК
-
17:35"SoЦial Media Reaction-10" нэвтрүүлэг /Манай аялгуу МУСК/
-
18:25"Аргачлал" ОАК (II.5-р анги)
-
19:30"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (II.6,7-р анги)
-
20:35"Барьцаа (Pawn)" УСК
-
22:55"Өүжа: Чөтгөрийн эхлэл (Ouija: Origin of Evil)" УСК
-
00:50"Аргачлал" ОАК (I.16-р анги)
-
01:35"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.17,18-р анги)
-
02:25"Шарталт 3 (The Hangover Part III)" УСК
-
04:00"Мумми (The Mummy)
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2022
-
08:30Бизнес амжилт
-
09:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 2,3,4-р анги
-
09:20Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 19-р анги
-
09:35Бяцхан муужгай нохойнууд 23,24-р анги
-
09:50Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:05Хамтдаа суръя теле хичээл
-
10:20Эгэл ертөнц ХОАК 48-р анги
-
11:20Археологийн нууц
-
12:20Соёолон ажиллагаа кино контент
-
13:45Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
14:30Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
-
15:10Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 19-р анги
-
16:10Бизнес амжилт
-
16:40Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:55Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 20-р анги
-
17:10Бяцхан муужгай нохойнууд 25,26-р анги
-
17:25Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:40Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 5,6,7-р анги
-
18:00Эгэл ертөнц ХОАК 49-р анги
-
19:00Кино түүх /Анимэ/
-
20:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 20-р анги
-
21:00Монголын гээгдсэн түүх | Их талын сүүлийн морьтон баатар - Хайду хан
-
22:15Агаараар гүйцгээе нэвтрүүлэг
-
23:00Сүнстэй байшин кино контент
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
09:30"Параллель ертөнц" МУСК
-
11:30"Y-podcast" үзүүлж байна
-
12:50“MWC 2023 Барселона" нэвтрүүлэг
-
13:20"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
14:40"Хүнсний хувьсгал" үзүүлж байна
-
15:00"Гэнэт тэтгэвэрт гардаггүй" үзүүлж байна
-
16:20"Ичээнд нь" МУСК
-
18:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
20:00"Авто хобби" нэвтрүүлэг
-
21:00"Хүүгүй ломбард" МУСК
-
23:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UВ өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Эко ТВ цоморлог
-
14:45Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
15:00"Mонгол өв соёл" нэвтрүүлэг
-
15:30"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
18:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30"Монгол тулгатны 100 эрхэм" нэвтрүүлэг
-
21:00Dr Crandmed баримтат кино
-
21:50Эко зөвлөгөө
-
22:00"Хазаар цэцэгсийн дуулал" 0АК 9, 10-р анги
-
23:40Уран зохиолын цаг
-
00:10Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 25-26
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.9
-
08:00Контентын тойм 13 / Content review 13 /
-
08:30Булцгар I.3-4
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.24
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд II.1
-
10:00Сэм Кэт хоёр I.1-2 / Sam and Cat I.1-2 /
-
11:00Чамайг даа 48-50 / I'II get you 48-50/
-
11:30Дөрвөлжин толбот тахь 47-49 / Squared Zebra 47-49 /
-
12:00Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё I.2
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.19
-
12:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 17
-
12:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.17
-
13:00Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.13-14
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.10
-
14:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 27-28
-
14:30Контентын тойм 13 / Content review 13 /
-
15:00Ай Карли II.13-14 / I Carly II.13-14 /
-
16:00Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
16:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 18
-
16:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.18
-
17:00Zoomoo - Паулатай хамт тоолцгооё I.3
-
17:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.20
-
17:30Булцгар I.5-6
-
18:00Чамайг даа 50-52 / I'II get you 50-52/
-
18:30Дөрвөлжин толбот тахь 50-52 / Squared Zebra 50-52 /
-
19:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
19:30Үлэг гүрвэлийн адал явдал I.15-16
-
20:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.25
-
20:30Диснейн цаг: Танглэд I.25
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө / №36
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Хэрвээ байсан бол /
-
21:15Үлгэрийн цаг / Хүн ба байгалийн шүтэлцээ /
-
21:30Сэм Кэт хоёр I.3-4 / Sam and Cat I.3-4 /
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
Mонголын Мэдээ
-
07:00“Өглөө хөтөлбөр” /шууд/
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00Онцлох зочин
-
10:20“MNB World news” /давталт/
-
10:40Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
11:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Ярилцъя...” үйл явдал, тойм тайлбар /давталт/
-
14:00Гадаад мэдээ
-
14:20Эдийн засгийн тойм /давталт/
-
14:40Технологийн ертөнцөөр /давталт/
-
15:00“Монголын мэдээ” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
17:00“MNB World news”
-
17:20Цаг агаар
-
17:30Өнөөдрийн зочин
-
17:50Замын хөдөлгөөний удирдлагын төвөөс мэдээлж байна
-
18:00“Монголын мэдээ” тойм тайлбар /шууд/
-
18:20“MNB World news” /давталт/
-
18:40Амрыг эрье – ЦЕГ-ын дуудлага студиэс бэлтгэв
-
19:00Эрүүл мал: “Хамгаалагдсан аж ахуй”
-
19:10Цаг агаар
-
19:20Гадаад мэдээ
-
19:40Онцлох зочин
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
21:00Стандарттай шийдэл
-
21:20“Бүсчилсэн хөгжлийн үзэл баримтлалт-Баруун бүс” /давталт/
-
21:50Монголын мэдээ тойм тайлбар” /давталт/
-
22:10“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
23:00Эфир завсарлав
MNC
-
08:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Агуйн нууц МУСК
-
10:0010 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:30Бизнес цаг
-
10:40Таны эрүүл мэнд
-
10:45Хүнсний хувьсгал
-
11:00Мөнхтөрийн цаг
-
11:30Санахын жаргалтай нутаг тоглолт 1-р хэсэг
-
12:30Эгэл ертөнц ХОАК 7.8-р анги
-
14:00Санахын жаргалтай нутаг тоглолт 2-р хэсэг
-
15:00Сүүдэр МУСК
-
16:30Дуулах тусам дурлах аялгуу тоглолт
-
17:0017 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Бизнес цаг
-
17:45Зураглал
-
17:55Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
-
18:0018 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:25Эрүүл мэндийн зөвлөгөө
-
18:30"Traffic police replay" нэвтрүүлэг
-
19:00Таны эрүүл мэнд
-
19:05Гольф энд Кофе нэвтрүүлэг
-
20:00Тойм хөтөлбөр
-
20:20Миний сайхан ээжүүд хөрөг нэвтрүүлэг
-
21:00Топ сугалаа
-
22:30Эгэл ертөнц ХОАК 9.10-р анги
-
23:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
01:00NBA Playoff Playback
-
02:00NBA Action №27
-
02:30PSN Production time
-
02:50UEL (Шууд): Марсель - Аталанта (1/2 Эхний тоглолт)
-
05:00High Tops: Episode 11
-
05:30High Tops: Episode 12
-
06:00Playoff Central Pregame
-
07:00NBA Playoff Playback
-
09:30NBA Playoff Playback
-
12:00High Tops: Episode 12
-
12:30Playoff Central
-
13:30PSN Production time
-
13:50FIBA (Шууд): 3X3 Olympic Qualifying #2 - Өдөр 1 (Part 1)
-
16:30NBA Action №27
-
17:00PSN Production time
-
17:20FIBA (Шууд): 3X3 Olympic Qualifying #2 - Өдөр 1 (Part 2)
-
20:00NBA Gametime №122
-
20:30NBA: Денвер - Л.А Лэйкерс (Плэй-Офф Тоглолт №4)
-
22:30NBA Action №27
-
23:00NBA Playoff Playback
-
00:00NBA Playoff Playback
Premier Sports 2
-
00:30UEL: Вест Хэм - Леверкузен (1/4 Хариу тоглолт)
-
02:30UEL (Шууд): Pre-Game Show 1
-
02:50UEL (Шууд): Рома - Леверкузен (1/2 Эхний тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00PL Stories №39
-
09:30PL: Вест Хэм - Ливерпүүл (35-р тойрог)
-
11:30Аваргуудын лигийн сэтгүүл №27
-
12:00PL: Ноттингэм - Ман Сити (35-р тойрог)
-
14:00ЕВРО-2024 хүрэх зам №3
-
14:30PL: Астон Вилла - Челси (35-р тойрог)
-
16:30PL: Борнмут - Брайтон (35-р тойрог)
-
18:30UEL: Марсель - Аталанта (1/2 Эхний тоглолт)
-
20:30Европа/Конференц лигийн тойм №13
-
21:00Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №14
-
22:00UEL: Рома - Леверкузен (1/2 Эхний тоглолт)
-
00:00PL: Эвертон - Брентфорд (35-р тойрог)
-
02:00Премьер лигийн тойм №36
Premier sports 5
-
02:30Production time
-
02:50UECL (Шууд): Фиорентина - Брюгге (1/2 Эхний тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00Track&Field Weekly №3
-
09:30UECL: Фиорентина - Брюгге (1/2 Эхний тоглолт)
-
11:30UECL: Астон Вилла - Олимпиакос (1/2 Эхний тоглолт)
-
13:30Аваргуудын лигийн тойм №25
-
14:00UEL: Марсель - Аталанта (1/2 Эхний тоглолт)
-
16:00Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №14
-
17:00NBA 2KLEAGUE: RIM RUNNERS - CELTICS CROSSOVER (3X3)
-
17:40Production time
-
18:00UEL: Рома - Леверкузен (1/2 Эхний тоглолт)
-
20:00Bundesliga Weekly №36
-
20:30UEL: Марсель - Аталанта (1/2 Эхний тоглолт)
-
22:30Football Talk №38
-
00:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Технологийн гайхамшиг
-
07:50Future of work
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia
-
09:00Бизнесийн хэмнэл
-
10:00Cars and Coffee
-
10:30Дэвид Рубенштэйний шоу
-
11:00Бизнесийн хэмнэл
-
12:00Цахиурын хөндийгөөс цааш
-
12:30Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд
-
13:00Бизнесийн хэмнэл
-
14:00Хөрөнгө оруулагчид
-
14:30Трампын эзэнт гүрэн
-
15:00Ногоон Ирээдүй
-
16:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу
-
17:00Ногоон Ирээдүй
-
18:00Түүхийн шилдэг 10
-
18:50Ирээдүйн ажил, мэргэжлүүд
-
19:00Мөнгөний урсгал
-
20:00Бизнес аялал
-
20:30Эмили Чаны шоу
-
21:00Мөнгөний урсгал
-
22:00Дулаарал
-
22:30Блумберг: Хэргийн мөрөөр
-
23:00Мөнгөний урсгал
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
02:00Бөх BUSTERS №5
-
02:20PL (Шууд): Челси - Тоттенхэм (26-р тойрог)
-
04:30Эфир завсарлав
-
09:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Майнерс - Метал
-
11:003X3 (Шууд): Lite quest - Stop 6
-
18:00Нэмэлт цаг нэвтрүүлэг №12
-
18:30Үндэсний бөхийн тойм №44
-
19:00Бөх: Ерөнхийлөгчийн цомын төлөөх барилдаан 2024
-
21:00МСБХ Үндэсний дээд лиг: Гарьд - Хүлэгүүд
-
23:00Hoop Notes №23
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:20“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /32-р анги/ давталт
-
09:10“Уяаны эзэд-Хүүхэн шүүлэн” нэвтрүүлэг
-
10:20Сэхээтний төөрөгдөл
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 15, 16-р анги /давталт/
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10Сод урлан хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25“Уяачийн хөрөг” МУ-ан алдарт уяач Ү.Атарсайхан
-
13:50“Монгол бахархал” Цахим суварга-4
-
14:10“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 3-р бүлэг 6-р анги /давталт/
-
15:00“Од мөндөр” суваг үзүүлж байна. Кино түүх “Roundup: Punishment” /давталт/
-
15:40“Өндөр гэгээн Занабазарын 380 жилийн ойн төвийн бүсийн хурд-2015”
-
16:25Эрүүл мал Монголын баялаг /1-р хэсэг /
-
16:50“Тобот” хүүхэлдэйн кино 3-р бүлэг 17, 18-р анги
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Сүлд үү, тоо юу? Вашингтон
-
18:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
18:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /33-р анги/
-
18:45Кувейт-Катар соёлын өдрүүд
-
19:15МХБХ-ны дээд лиг /Хаан хүнс-эрчим VS Ховд/ шууд
-
21:15“Монгол бахархал” Цахим суварга-4
-
21:30“Од мөндөр” суваг үзүүлж байна Цаг хугацааны аялал. “Загалмайтны аян дайн”
-
22:10“Бодлого зангидъя” нэвтрүүлэг
-
23:10“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 3-р бүлэг 2-р анги
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 37
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 28
-
08:00"Хувь тавилангийн ээдрээ" МОАК 4-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 31
-
09:40"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 32-р анги
-
11:00"Зоригт гүнж" ОАК 3-р анги
-
12:00"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.5-р анги
-
13:00"Миний хамтрагч 9 сүүлт үнэг" ОАК 2-р анги
-
14:20"Уярам хайр" ОАК 8, 9-р анги
-
16:00"Хувь тавилангийн ээдрээ" МОАК 5-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 33-р анги
-
18:30"Зоригт гүнж" ОАК 4-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.6-р анги
-
20:40"Миний хамтрагч 9 сүүлт үнэг" ОАК 3-р анги
-
22:10"Сайн мөрдөгч" ОАК 14-р анги
-
23:35"Зоригт гүнж" ОАК 4-р анги
-
00:20"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 2.6-р анги
-
01:05"Миний хамтрагч 9 сүүлт үнэг" ОАК 3-р анги
-
02:20Эфир завсарлага
Premier sports 4
-
02:50UECL (Шууд): Астон Вилла - Олимпиакос (1/2 Эхний тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00UFC: Каттар - Аллен
-
11:00UFC: Родригез - Лемос
-
13:00Бөх (Шууд): Ховд аймгийн Цэцэг сумын 100 жилийн ойд зориулсан барилдаан
-
19:00It's Time: UFC 301
-
19:30Inside Serie A №36
-
20:00ONE Weekly №18
-
20:30ONE (Шууд): ONE Friday Fight 61
-
23:00UFC Main Event 1105
-
00:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 25-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
12:40"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50"Миний дэггүй краш" сидком цуврал
-
15:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30"Миний дэггүй краш" сидком цуврал
-
19:00Номын нандин сахиус
-
19:30"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх цуврал
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 26-р анги
-
22:20"Хэлгүй жим" МУСК
-
00:00Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00MNB SPORT мэдээ
-
09:15Монголын спортын түүх
-
10:10Гандбол Монголын оюутны спортын VI наадам 2024
-
16:10Монголын спортын түүх
-
17:10“Баха 2023” авто уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
18:45Эрийн хийморь: Улсын алдарт уяач, улсын начин Б. Сэр-Од
-
19:40Таеквондо Оюутны спортын VI наадам 2024 /Спорт таны амралтанд/
-
20:40Зочны ярилцлага
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15“World hockey” теле сэтгүүл
-
21:40Монголын спортын түүх: Монголын олимпын таеквондогийн анхдагчид
-
22:40Адуучин
-
23:10Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/
-
13:00Гео эдийн засгийн тойм
-
13:20Баримтат нэвтрүүлэг
-
13:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
14:00УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:50Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Гео эдийн засгийн тойм
-
19:20Сэдэв 365 нэвтрүүлэг
-
19:40Төв цэг-зочны цаг
-
20:00Баримтат нэвтрүүлэг
-
20:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00Бодлого зангидья
-
22:00"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:40Candidate CV
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00Би гэртэй Монгол
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 23-р анги
-
11:00АШУҮИС: Профессорын цаг
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Улаан дарцаг МУСК
-
15:10ТВ-Архиваас:
-
16:30Теле-концерт
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:35Хошин өнцөг
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 24-р анги
-
19:00Сайхан дууны түүх: Хөгжмийн зохиолч С.Тараа
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Дээрхийн заяа
-
21:35Автохим үзүүлж байна
-
22:50Хайраа хайрла ОАК 24-р анги
-
23:35Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:10Малчдын сонорт
-
08:15"Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
-
08:40"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
09:15"Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
-
09:45Бизнес ба боломж
-
10:05"Турк кофе" ОАК 15-р анги /давталт/
-
11:00"Шинэ хоршоо хөдөлгөөн" /шууд/
-
11:30Амлалт хэрэгжиж байна
-
11:50Ая дууны мэнд /шууд/
-
13:30"100 асуулт" нэвтрүүлэг
-
14:45Малчдын сонорт
-
14:50"Шинэ сарын шинж" нэвтрүүлэг
-
15:05Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
15:30Ая дууны мэнд /шууд/
-
17:15Бизнес ба боломж
-
17:35"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:10Малчдын сонорт
-
18:15Бодлого зангидъя
-
19:20"Малчдын эрүүл мэнд" нэвтрүүлэг
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00"Эх оронч Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:40"Дундын тариалалтын хоршоо" үзүүлж байна
-
22:05"Турк кофе" ОАК 16-р анги
-
23:00Өрнө, дорнын зурхай
-
23:10"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/