МҮОНТ
-
07:00“Өглөө” хөтөлбөр
-
09:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
10:00“Өдөр өдрийн нар” олон ангит кино 15-р анги
-
10:40“Эрх зүйн хөтөч” хуулийн нэвтрүүлэг
-
11:00Монголын мэдээ мэдээллийн хөтөлбөр /шууд/
-
13:00“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:20“Дуудлагын такси” олон ангит кино 26-р анги
-
14:10“Бид хос бичигт шилжихэд бэлэн үү?” хэлэлцүүлэг /давталт/
-
15:10“Урлаг” теле сэтгүүл
-
15:40Цаг үе, үзэл бодол /давталт/
-
16:20“Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
17:30“Сансарын хамгаалагч Волтрон” хүүхэлдэйн кино 7-р анги
-
18:00Өв эрдэнэ
-
18:10Хүнсний хувьсгал
-
18:30Зудын үр дагавар: Нийгмийн сэтгэлзүй
-
18:50“Тумбаахайн найзууд” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
19:05Алтан дэвтэр: Д.Сэнгээ “Төрийн шагналт бүтээлүүд”
-
19:55MNB энэ 7 хоногт
-
20:00“Цагийн хүрд” мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00MNB энэ 7 хоногт
-
21:10“Нээлттэй хором” хэлэлцүүлэг /шууд/
-
22:10“Дуудлагын такси” олон ангит кино 27-р анги
-
23:00“Ном хож” уралдаант цэнгээнт нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарлав
UBS-1
-
06:00UBS эхлэл
-
06:12"Mongolian songs" дуунууд
-
06:3021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:05Сайн уу УЛААНБААТАР хөтөлбөр
-
08:10СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:05Кофе юу? Цай юу?
-
10:20НИТХ-ын шууд дамжуулалт
-
12:50Бизнес мэдээ
-
12:55"Аз жаргалын хотхон" олон ангит киноны төгсгөлийн /33/
-
13:40EXIT зар сурталчилгаа
-
13:50НИТХ-ын шууд дамжуулалт
-
16:20"Амьдралын минь найзууд"
-
16:35"Сансрын ахан дүүс" Хүүхэлдэйн кино /36/
-
17:0021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:35EXIT зар сурталчилгаа
-
17:40"Үнэгний ав" олон ангит кино /1/
-
18:30"Хөгжилтэй аялал"
-
18:45Бизнес мэдээ
-
18:5021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:35"Домч" олон ангит кино /14/
-
21:55СИТИ НАЙТ - Үдшийн хөтөлбөр
-
23:0021 НЬЮС орон нутгийн мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:35СИТИ НЬЮС мэдээллийн хөтөлбөр
-
00:35UBS завсарлага
MN25
-
07:30Эфир. Эхлэл
-
08:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:20"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
09:40"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
10:30“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
11:20"Soft Laser"
-
11:25"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 20-р анги
-
12:30"Хэн юу хэлэв?
-
13:00"Баримтат кино"
-
14:40"Шинэ өдөр" ярилцлага
-
15:00"25 цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:50“Үзэсгэлэнт Япон орноор” Баримтат кино
-
16:40“911” оак 4 бүлэг 6-р анги
-
17:40"Нинжа Хатори" оа хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Сонин хачин"
-
18:50"Бизнес тайм"
-
19:00"25 цаг" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"Нэгдүгээр хэлтэс" оак 3 бүлэг 21-р анги
-
21:00"Ам нээвэл" ярилцлага
-
22:00“911” оак 4 бүлэг 7-р анги
-
23:00"Урт цагааны гудамж"
-
00:50Эфир завсарлага
TV5
-
06:00Цаг хөтөлбөр
-
07:00Цаг агаарын мэдээ
-
07:05"Монгол зурхай"
-
07:10Танд тустай агшин
-
07:15"Бидний нандин үе" 11,12-р анги ХОАК
-
08:55Цаг агаарын мэдээ
-
09:00"Гэгээн өглөө" ярилцлага
-
10:40Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00Цаг агаарын мэдээ
-
11:05"Миний аав ийм л хүн" 23-р анги СОАК
-
12:40Япон орныг тольдохуй - Гал тогооны хэрэгсэл
-
12:50Япон орныг тольдохуй - Котэ-э японы гипсэн урлаг
-
12:55Танд тустай агшин
-
13:00Мэдээ
-
13:25Цаг агаарын мэдээ
-
13:30Түмний эх үзүүлж байна
-
15:00Мэдээ
-
15:10Технологи-360: Энгийний цаана агуу
-
15:15Цаг агаарын мэдээ
-
15:20Амьдралын минь найз
-
15:35"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 2,3,4,5,6 -р анги
-
17:10Надо тулаан хүүхэлдэйн кино 18-р анги
-
17:25"Танд тустай агшин" зарын цаг
-
17:30Хүүхэд бидний өв соёл хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:50"Шидэт харандаа"хүүхдийн нэтрүүлэг
-
18:15"Поли" хүүхэлдэйн кино S4 - 7,8,9 -р анги
-
19:00Мэдээ
-
19:20"Миний аав ийм л хүн" 24-р анги СОАК
-
20:55Цаг агаарын мэдээ
-
21:00Цаг хөтөлбөр
-
22:00"Бидний нандин үе" 13,14-р анги ХОАК
-
23:45Эфир завсарласан
TV9
-
05:00Дорнын зурлага
-
05:10247 градус МУСК
-
06:40УИХ-ын цаг нэвтрүүлэг
-
07:20Өв соёлын товчоон
-
07:40Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
08:40Ном хурах цаг
-
09:00Шинэ өдөр хөтөлбөр
-
09:50Боломж нэвтрүүлэг
-
10:00Анализ тойм хөтөлбөр давталт
-
11:00Энэ өдөр мэдээ
-
11:10Монгол коммент нэвтрүүлэг /давталт/
-
11:55"Хайрын солилцоо 1" шоу нэвтрүүлэг 34-р хэсэг
-
12:40"Надо тулаан-6" хүүхэлдэйн кино 18-р анги
-
13:00Энэ өдөр мэдээ
-
13:30Эммагийн боломж УСК давталт
-
15:00Энэ өдөр мэдээ
-
15:10Өдрийн мэнд нэвтрүүлэг
-
15:30Хурдан морины уралдаан /архив/
-
17:00Энэ өдөр мэдээ
-
17:10Анализ тойм хөтөлбөрийн давталт
-
18:00Монгол коммент нэвтрүүлэг
-
19:00Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Ярилцья л даа нэвтрүүлэг
-
21:00Чамтай учрахаас өмнө УСК
-
23:05Гоёлын даашинз МУСК
-
01:05Энэ өдөр мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
02:05Киноны давталтын цаг
C1
-
08:00Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
09:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
09:50"UBEats" Хоол хүргэлт
-
09:55C1 зураглал
-
10:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 10-р анги /давталт/
-
11:00Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
11:10"B nice" үзүүлж байна
-
11:20"Танхай тээгч" МУСК
-
13:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
13:20Morning vibe-Таны шинэ өглөөд зориулав... /давталт/
-
14:20"ДокторЭм Турк нано наалт" үзүүлж байна
-
14:40Хөгжилтэй аялал-Аялалын цаг
-
14:55"UBEats" Хоол хүргэлт
-
15:00"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:30"Үнэгний ав" ХОАК 8-р анги
-
16:20C1 зураглал
-
16:30"Эрх чөлөөт Спирит" Хүүхэлдэйн кино 51-р анги
-
16:55LemonCake-Үзүүлж байна
-
17:00Үлгэр сонсох цаг /давталт/
-
17:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
17:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:00"Гэсгээл" СОАК 41-р анги
-
19:25"UBEats" Хоол хүргэлт
-
19:30"C1 Мэдээ" Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Үлгэр сонсох цаг
-
20:50"B nice" үзүүлж байна
-
21:00ШИЛЭН ХЭЛЭЛЦҮҮЛЭГ
-
22:00"Холбооны мөрдөх товчоо" ОАК 11-р анги
-
23:00"UBEats" Хоол хүргэлт
-
23:05"Гэсгээл" СОАК 41-р анги /давталт/
-
00:15Эфир завсарласан
SBN
-
08:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг/давталт/
-
09:30Эрүүл амьдрал
-
10:00Бизнес аялал
-
10:30Сайн байна уу
-
10:45Дугуйн дээрх там ОАК 5-2/давталт/
-
11:30Баримтат дэлгэц: Стивен Хоукинг-1
-
12:30Business time
-
13:00Аз жаргал СОАК 5/дав/
-
14:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
15:00Нууцын эзэн/давталт/
-
16:30Business time
-
17:00Хүүхэлдэйн кино
-
17:30Нахиа хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:00SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Дугуйн дээрх там ОАК 5-3
-
19:30Шийдэл/давталт/
-
20:00Аяллын жим
-
20:30SBN news мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30Аз жаргал СОАК 6
-
22:50Дугуйн дээрх там ОАК 5-3/давталт/
-
23:40Эфир завсарлана
NTV
-
01:00"Психометрикч" ОАК 7
-
02:05Мэдээ
-
03:10"Тайгын жимээр цэцэрлэгтээ очно" баримтат кино
-
03:55Япон амьдралын хэв маяг
-
04:00Эфир завсарлав
-
06:00Мэдээ
-
07:05"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
-
07:30"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 7
-
07:45"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.16, 2.17
-
08:00"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 3
-
08:15"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 27
-
08:30Цаг агаар
-
08:35"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 17
-
09:40Цаг агаар
-
09:45"Психометрикч" ОАК 8
-
11:00Цаг агаар
-
11:05"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.4
-
11:15"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
-
11:45"Номонд дуртай баавгайнууд" хүүхэлдэйн кино 7
-
12:00"Доктор Панда" хүүхэлдэйн кино 2.16, 2.17
-
12:15"Пэг, Кат хоёр" хүүхэлдэйн кино 3
-
12:30"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 27, 28
-
13:00Цаг агаар
-
13:05"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 2.9
-
14:00Мэдээ
-
14:55"Өөр өнцөг" хэлэлцүүлэг
-
16:05Цаг агаар
-
16:10"Мөнх тунх" хүүхэлдэйн кино 4.1, 4.2
-
16:40"Хүүхдүүдээ наашаа" хүүхдийн нэвтрүүлэг 1.4
-
17:05"Супер далавчнууд" хүүхэлдэйн кино 27, 28
-
17:35Гадаад мэдээ
-
17:55Цаг агаар
-
18:00"Гордон Рамсей-Тамын 24 цаг" 2.10
-
19:00Мэдээ
-
20:00Гадаад мэдээ
-
20:20"Лхагвын тойм"
-
21:50"Билгүүн номчийн хайрын түүх" ОАК 18
-
23:20Цаг агаар
-
23:25"Солилцоо" МУСК
Боловсрол ТВ
-
06:00Зураглал
-
06:15"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
06:55Хамтдаа уншицгаая
-
07:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.15,16-р анги
-
07:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.1,2-р анги
-
08:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
08:05"Зуузуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
08:20"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
-
08:45"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 13-р анги
-
09:10"Далай тэнгисийг шавхах нь:Живсэн эрдэнэс" баримтат кино
-
10:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
10:05"Ноёрхол" ОАК 12-р анги
-
11:15"Үүнийг хэрхэн хийдэг вэ?" нэвтрүүлэг
-
12:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
12:05"Чиний мэдэхгүй би" оак 18-р анги
-
13:05"Монголын саятан" нэвтрүүлэг
-
14:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
14:05Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Авиа зүй №5
-
14:25Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Орчуулга №5
-
14:45Англи хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт Үгсийн сан №5
-
15:05Япон хэлний дунд шатны алсын зайн сургалт №18
-
15:30Хятад хэлний алсын зайн сургалт: Хэрэглээний хятад хэл №31,32
-
16:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
16:05"Эгэл эрхэм" нэвтрүүлэг
-
17:05"Үлэг гүрвэлийн адал явдал " хүүхэлдэйн кино II.17,18-р анги
-
17:30"Ноён талхны үсчний газар" хүүхэлдэйн кино III.3,4-р анги
-
18:00"4 өнгө" цаг агаарын хөтөлбөр
-
18:05"Диснейн цаг: Хүн аалз найзуудын хамт" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
18:30"Диснейн цаг:Танглэд цуврал" хүүхэлдэйн кино 14-р анги
-
19:00"Ноёрхол" ОАК 13-р анги
-
20:30"Аяыг таа" шоу нэвтрүүлэг
-
21:30"Далай тэнгисийг шавхах нь:Атлантидын домог" баримтат кино
-
22:30"Чиний мэдэхгүй би" оак 19-р анги
-
23:35"Шинжлэх ухаан" нэвтрүүлэг
-
00:00"Миний танилцсан би" оак 25-р анги
-
00:50Эфир завсарлага
Central TV
-
08:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
09:00"Nara Bara" хамтлагийн тоглолт
-
09:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-34,35,36-р анги /3+/
-
10:00"Хачирхалтай гэр бүл" СОАК - 6 /12+/ Давталт
-
11:30"Roaring Dragon" теле тоглолт
-
12:00"The Daily Show" өдрийн хөтөлбөр
-
15:00"Эх дэлхийгээ хайрлая" хөгжмийн хөтөлбөр 2-12
-
16:00"Хөдөлгүүр" авто шоу 2-5 /давталт/
-
17:00"Евро хүрэх зам" цуврал нэвтрүүлэг - 3 /давталт/
-
17:30ДВ-"Евромакс" нэвтрүүлэг /Давталт/
-
18:00Ройтерс: Загвар
-
18:30"Сайн уу, Даггий?" хүүхэлдэйн кино 1-34,35,36-р анги /3+/
-
19:00Ройтерс мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:00"У Ёны тэмдэглэл - Гэрлэлтийн там" хосын харилцааны нэвтрүүлэг - 13
-
21:30ДВ-"Маргаашийн өнөөдөр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Тэнгисийн эрэг дээрх 24/7" болзооны шоу 1-13 /18+/ Давталт
-
00:00"Сүүлчийн сэргийлэгч" ОАК 1-4 /12+/
-
01:00Эфир завсарласан
Монгол ТВ
-
06:00"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
07:00"Өнөө өглөө" хөтөлбөр
-
10:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-217
-
12:00Хөтөч мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:30"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 17-р анги
-
13:35"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 11-р анги
-
14:00ТЕРМИНАЛ_1.0 дугаар-217-2
-
16:00"Цахлайнууд" ООАК 8-р анги
-
16:55"Сонсъё, суръя, дагая" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
18:00"Шидэт эрдэнэс: Хатагтай цох ба хар муур" хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 12-р анги
-
18:30"Оргил цаг" мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:30"Цахлайнууд" ООАК 9-р анги
-
20:35"Галилео" баримтат кино
-
20:55Цаг агаарын мэдээлэл
-
21:00"Австралийн онгон байгаль" баримтат кино 3-р анги
-
22:00"Өш хонзонт сүйт бүсгүй" СОАК 18-р анги
-
23:15Үдшийн мэдээ
-
23:45"Австралийн онгон байгаль" баримтат кино 3-р анги
-
00:45"Удмын бичиг мину" нэвтрүүлэг дугаар-13,14
-
01:45"Миний Монголын соёл"
-
02:00Эфир завсарлага
TV8
-
07:00"Төрийн дуулал"
-
07:05"Дасгалын цаг"
-
07:20"Цаг Агаар"
-
07:25"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
07:45"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
08:15"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:35"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
08:55"Бизнес толь"
-
09:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 15-р анги
-
11:10"Дээрхийн заяа" нэвтрүүлэг С.Баярцэцэг
-
11:40“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
11:55"Бизнес толь"
-
12:15"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
12:35"Үдийн цайны хачир" нэвтрүүлэг
-
12:45"Жүжигчдийн түүх" нэвтрүүлэг
-
13:00"Салхитай хамт алга болсон нь" УСК
-
15:05"Найруулагчдын түүх" нэвтрүүлэг
-
15:20"Удахгүй гарах кинонууд"
-
15:40"Удахгүй гарах тоглоомууд"
-
16:00"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
16:20"Тобот" хүүхэлдэйн кино
-
16:50"Хөгжилтэй цаг" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
17:10"Хязгааргүй англи хэл" нэвтрүүлэг
-
17:30“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
18:00"Дээд зиндаа" ОАУСК 16-р анги
-
19:10"Бизнес толь"
-
19:30"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:15"Маанар төсөл" нэвтрүүлэг
-
20:50"Эмээ, үлгэр яриад өгөөч" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
21:05“Өв соёлоо дээдэлье” нэвтрүүлэг
-
21:40"Арт гэр" нэвтрүүлэг
-
22:00"Давтамж" УСК
-
00:15"Толь" мэдээллийн хөтөлбөр
-
01:00"Хөгжмийн хөтөлбөр"
-
01:40Эфир хаана
ETV HD
-
06:00Үндэсний үйлдвэрлэлээ дэмжицгээе
-
06:05"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр давталт
-
06:55"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 14-р анги давталт
-
07:40“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
08:00"Аяллын тойрог" нэвтрүүлэг /Баян-Өлгий аймгаар/
-
08:50"Морьтон монгол" нэвтрүүлэг
-
09:551950 - Зарын цаг
-
10:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:10"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
10:30Хөгжмийн завсарлага
-
10:40"Масс академи" үзүүлж байна
-
10:45"Нана ноно" Балчир насны хүүхдийн дууны цаг
-
10:551950 - Зарын цаг
-
11:00"Хүүхэд нэгдүгээрт" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
11:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
12:00Баялаг бүтээгч нэвтрүүлэг Зочин Э.Түмэнжаргал
-
12:25"Кидс күйз" хүүхдэд зориулсан нэвтрүүлэг
-
13:00"Аз жаргалын хотхон-3" ХОАК 15-р анги
-
13:551950 - Зарын цаг
-
14:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
14:20"Дуудлага-1" ОАК 3-р анги давталт
-
15:10"Хурдан морины уралдаан"
-
16:15"Скандинов-3" баримтат кино
-
17:00"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30"Бизнес амжилт" нэвтрүүлэг
-
18:00"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
18:20E-Project нэвтрүүлэг /И-Прожект нэвтрүүлэг/
-
19:00"Дуудлага-1" ОАК 4-р анги
-
20:10“Хүнсний хувьсгал”-Хөнгөн үйлдвэрлэлийн хөгжил
-
20:30"Тод мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:30"Хүнсний хувьсгал-Цагаан алт"
-
21:45"Улаанбаатараас ярьж байна" ярилцлага
-
00:15Эфир завсарласан
MovieBox
-
01:20"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.4-р анги)
-
01:45"Түймэр (Огонь)" УСК
-
03:55"Үнэн үү? Шийтгэл үү? (Truth or Dare)" УСК
-
05:35"Хайрын рекорд" МУСК
-
07:00"Хуулиас гадуур" МУСК
-
08:45"Аргачлал" ОАК (I.9-р анги)
-
09:45"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.3,4-р анги)
-
10:40"Халуун зүрх" МУСК
-
12:30"Нохой Дэнни (Unleashed)" УСК
-
14:20"Пост (The Post)" УСК
-
16:25"Melody of Love" МУСК
-
18:15"Аргачлал" ОАК (I.10-р анги)
-
19:30"Сэтгэл зүйч бүсгүйчүүд" ОАК (I.5,6-р анги)
-
20:35"Такси 3 (Taxi 3)" УСК
-
22:20"Шарталт 2 (The Hangover Part II)" УСК
-
00:20"Аргачлал" ОАК (I.10-р анги)
Star TV
-
07:55Стар телевиз үзүүлж байна
-
08:00Нүгнай сахилга 2022
-
08:30Бизнес амжилт
-
09:00Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 203,204,205-р анги
-
09:25Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 8-р анги
-
09:40Бяцхан муужгай нохойнууд 5,6-р анги
-
09:55Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
10:10Хамтдаа суръя теле хичээл
-
10:25Эгэл ертөнц ХОАК 37-р анги
-
11:20Бид өсвөр үеийнхэн хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
12:05Нүүдэлчдийн өв соёл
-
12:15Миний ахыг ав УСК
-
14:20Үг үйлдэл тойм нэвтрүүлэг
-
14:45Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
-
15:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 8-р анги
-
16:00Бизнес амжилт
-
16:30Нүүдэлчдийн өв соёл
-
16:40Ухаант Цоохор хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
16:55Бамбар Цоохор хоёр хүүхэлдэйн кино 9-р анги
-
17:10Бяцхан муужгай нохойнууд 7,8-р анги
-
17:25Хамтдаа суръя теле хичээл
-
17:40Бамбарууш хүүхэлдэйн кино 206,207,208-р анги
-
18:00Эгэл ертөнц ХОАК 38-р анги
-
19:00Олон охинтой аав теле зохиомж
-
19:30Эхлэх цэг нэвтрүүлэг
-
20:00Гэрч ОАК 1-р бүлгийн 9-р анги
-
21:00Амьдралын хэв маяг /Life Style/ нэвтрүүлэг
-
21:45Хүн төрөлхтний гайхамшигт бүтээлүүд
-
22:00Барьцаалагч УСК
-
23:50Нүүдэлчдийн өв соёл
-
00:00Манай дэлгэцнээ
TV7
-
08:40TV7 эхлэл
-
09:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино /давталт/
-
09:30"7 Бурхан харвадаггүй" МУСК
-
12:00"Хөгжил-Зүтгэл" баримтат кино
-
13:40"Y-podcast" үзүүлж байна
-
15:00"Ариун номын эрэлд" баримтат кино
-
16:10"Хийдэл шийдэл" нэтрүүлэг
-
17:10"Учралын баяр" үзүүлж байна.
-
18:00"CANIMALS" хүүхэлдэйн кино
-
18:30"Саятан лото 1900-0000" шууд нэвтрүүлэг/ДАВТАЛТ/
-
20:00"Нэг Монгол" нэвтрүүлэг
-
21:00"247 Градус" МУСК
-
23:00"T-talk" нэвтрүүлэг
-
00:00TV7 төгсгөл
Eco Channel
-
07:00Hi UB өглөөний хөтөлбөр
-
10:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
12:50Эко зөвлөгөө
-
13:00"Бизнес аялал" нэвтрүүлэг
-
13:30Монгол тулгатны 100 эрхэм
-
15:00Монгол өв соёл нэвтрүүлэг
-
15:30Эко зөвлөгөө
-
15:40Дэлхийн хотууд
-
16:00"Ногооноор сэтгэ" нэвтрүүлэг /давталт/
-
16:35Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
17:50Эко зөвлөгөө
-
18:00Бизнес аялал
-
18:30Хүүхдийн цаг
-
19:00Хүнсний аюулгүй байдлын цаг
-
19:30Эко ТВ цоморлог
-
20:00"Эко хэмнэл" нэвтрүүлэг
-
22:45"Суварган цэнхэр уулс " МУСК
-
00:10Уран зохиолын цаг
-
00:20Сайхан амраарай
Dream
-
07:00Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 5-6
-
07:30Шидтэнүүдийн клуб VII.24
-
08:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
08:30Булцгар
-
09:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.13
-
09:30Диснейн цаг: Танглэд I.13
-
10:00Авьяастнуудын сургууль III.3-4 / Victorious III.3-4 /
-
11:00Чамайг даа 15-17 / I'II get you 15-17 /
-
11:30Дөрвөлжин толбот тахь 14-16 / Squared Zebra 14-16 /
-
12:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.6
-
12:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.10
-
12:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 8
-
12:50Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.8
-
13:00Дидибу II.17-18 / Titipo II.17-18 /
-
13:30Шидтэнүүдийн клуб VII.25
-
14:00Авьяаслаг багачууд нэвтрүүлэг
-
14:30Чихэрхэн охин, Үүл ээж хоёр 7-8
-
15:00Ай Карли I.17-18 / I Carly I.17-18 /
-
16:00Супер гэр бүл нэвтрүүлэг
-
16:30Дидибу II.19-20 / Titipo II.19-20 /
-
17:00Zoomoo - Байгаль хамгаалагч Лео III.7
-
17:15Цэлцэгнүүрийн ертөнц / Jelly Jamm / II.11
-
17:30Булцгар
-
18:00Чамайг даа 18-20 / I'II get you 18-20 /
-
18:30Дөрвөлжин толбот тахь 17-19 / Squared Zebra 17-19 /
-
19:00Контентын тойм 11 / Content review 11 /
-
19:30Да винчи - Та нар мэдэх үү? 9
-
19:45Да винчи - Бяцхан Милигийн асуултууд I.9
-
20:00Диснейн цаг: Хүн аалз Найзуудын хамт I.14
-
20:30Диснейн цаг: Танглэд I.14
-
21:00Тавтай нойрсоорой нэвтрүүлэг / Лулу Сөсө /
-
21:10Хамтдаа уншицгаая / Хатан зөгий /
-
21:20Үлгэрийн цаг / Хун шувууны бэлэг /
-
21:30Авьяастнуудын сургууль III.5-6 / Victorious III.5-6 /
-
22:30Бүүвэйн дуу
-
23:00Эфир хаах
MNC
-
08:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Таньруу нүүж явна МУСК
-
10:0010 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
10:30Бизнес цаг
-
10:40Таны эрүүл мэнд
-
10:45Зураглал
-
11:00Хуйрнан шуугигч хүүхдийн бөхийн барилдаан
-
12:30Дорнын намуухан Отгонтэнгэр тоглолт
-
13:30Халуухан ээж ХОАК 17.18-р анги
-
15:00"Смарт лотто" шууд тохирол
-
16:30Учрал холын чамтайгаа тоглолт
-
17:0017 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Бизнес цаг
-
17:40Зураглал
-
17:45Кино миний амьдралд
-
18:0018 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
18:30Уяа МУСК
-
19:55Таны эрүүл мэнд
-
20:0020 цаг Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:30Мөнхтөрийн цаг
-
21:00Цамын бүжиг баримтат кино
-
21:50Зураглал
-
22:00Халуухан ээж ХОАК 19.20-р анги
-
23:00Эфир завсарлага
Premier Sports 1
-
02:30PSN Production time
-
02:50UCL (Шууд): Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00Basketball Stories: A Decade to Remember (2010-2020)
-
06:00NBA Special: LeBron James Chasing Greatness
-
06:30High Tops: Patrick Ewing’s Best Plays
-
07:00NBA: Чикаго - Нью Йорк (2023-24)
-
09:00NBA: Милуоки - Оклахома Сити (2023-24)
-
11:00NBA Talk №26
-
12:30NBA: Плэй-Ин Тоглолт №1 (2023-24)
-
14:30NBA: Плэй-Ин Тоглолт №2 (2023-24)
-
16:30NBA: Миннесота - Денвер (2023-24)
-
18:30NBA: Милуоки - Оклахома Сити (2023-24)
-
20:30NBA Action №25
-
21:00NBA Talk №27
-
22:30NBA: Плэй-Ин Тоглолт №3 (2023-24)
-
00:30UECL (Шууд): Фиорентина - Викториа (1/4 Хариу тоглолт)
Premier Sports 2
-
02:00Аваргуудын лигийн тойм №23
-
02:30UCL (Шууд): Pre-Game Show 24
-
02:50UCL (Шууд): Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
-
09:00ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
-
09:30Serie A: Удинезе - Рома 32-р тойрог
-
11:30Аваргуудын лигийн сэтгүүл №25
-
12:00Serie A: Интер - Кальяри 32-р тойрог
-
14:00Премьер лигийн тойм №34
-
15:00PL: Ньюкасл - Тоттенхэм (33-р тойрог)
-
17:00UCL: Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
-
19:30Европа / Конференц лигийн сэтгүүл №13
-
20:30PL Stories №37
-
21:00Аваргуудын лигийн тойм №24
-
21:30Гоолын магадлал нэвтрүүлэг №29
-
22:10UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
-
00:30UECL (Шууд): Лилль - Астон Вилла (1/4 Хариу тоглолт)
Premier sports 5
-
09:00Full Impact №33
-
09:30ACL: Ульсан - Йокохама Маринос (1/2 Эхний тоглолт)
-
11:30UCL: Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
-
14:00ЕВРО-2024 хүрэх зам №2
-
14:30UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
-
17:00UEL: Ливерпүүл - Аталанта (1/4 Эхний тоглолт)
-
19:00Аваргуудын лигийн тойм №23
-
19:30Bundesliga Special №18
-
20:00Track&Field Weekly №1
-
20:30UCL: Байерн - Арсенал (1/4 Хариу тоглолт)
-
23:00UCL: Ман Сити - Реал М. (1/4 Хариу тоглолт)
-
01:30Бундеслигийн тойм №29
-
02:30Production time
-
02:45UEL (Шууд): Марсель - Бенфика (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
Bloomberg TV MGL
-
07:00Made нэвтрүүлэг
-
07:10Тусгай урилгаар нэвтрүүлэг
-
07:20Аялагч нэвтрүүлэг
-
07:30Трампын эзэнт гүрэн нэвтрүүлэг
-
08:00Bloomberg daybreak: Asia хөтөлбөр
-
09:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
10:00Ярилцах цаг нэвтрүүлэг
-
10:25Хотын шийдэл нэвтрүүлэг
-
10:30Cars and Coffee нэвтрүүлэг
-
11:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
12:00Америкийг бүтээсэн машин техникүүд нэвтрүүлэг
-
12:50Goldman Sachs: 150 жилийн замнал нэвтрүүлэг
-
13:00Бизнесийн хэмнэл хөтөлбөр
-
14:00Түүхийн шилдэг 10 нэвтрүүлэг
-
14:50Ухаалаг мөнгө нэвтрүүлэг
-
15:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
16:00Эмили Чаны шоу нэвтрүүлэг
-
16:30Дулаарал нэвтрүүлэг
-
17:00Бизнесийн төв цэг хөтөлбөр
-
18:00Цахиурын хөндийгөөс цааш нэвтрүүлэг
-
18:30Дэлхийг бүтээсэн эрхмүүд нэвтрүүлэг
-
19:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
20:00Николай Костер-Вальдаугийн шоу нэвтрүүлэг
-
21:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
22:00Хөрөнгө оруулагчид нэвтрүүлэг
-
22:30Хувцас загварын бизнес нэвтрүүлэг
-
23:00Мөнгөний урсгал хөтөлбөр
-
00:00Эфир завсарлага
Premier Sports 3
-
09:00Бөх: Монгол цэргийн өдөрт зориулсан барилдаан 2024
-
12:00Бөх BUSTERS №12
-
12:20Production time
-
12:30МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Юнайтед - Монголиас
-
14:30Бөх: Улсын харцага цолны хүндэтгэлийн барилдаан
-
17:30МСБХ Үндэсний дээд лиг финал: Метал - Гарьд
-
19:30Бөх BUSTERS №10
-
19:45Pepsi Алтан цом "Дунд шөвөг" (Шууд): Увс - Говьсүмбэр
-
23:00Hoop Notes №23
-
00:00Эфир завсарлав
Сүлд ТВ
-
08:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
08:20“Эх орны хүүхдүүд” ОАК 23-р анги /давталт/
-
09:10Сүлд үү, тоо юу? Варанаси
-
10:00ART GER Намрын фестиваль. Most unique nomad dishes
-
10:30Бизнес хөтөч
-
10:40“Сод урлан” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
11:00“Мэдлэгтэй дэлгэц” хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
11:30“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2-р бүлэг 39, 40-р анги /давталт/
-
12:00Аялгуут соёл /шууд нэвтрүүлэг/
-
13:00Бизнес хөтөч
-
13:10“Сод урлан” хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
13:25Эрүүл мал Монголын баялаг /2-р хэсэг /
-
13:30“Монголын гайхамшигт говь нутаг” нэвтрүүлэг 40 мин
-
14:10“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 8-р анги /давталт/
-
15:00“МОНГОЛ ХУВЦАСНЫ НУУЦ ТОВЧООН” баримтат кино
-
16:30Өв соёл
-
16:50“Тобот” хүүхэлдэйн кино 2–р бүлэг 41, 42 анги
-
17:20Мэдлэгтэй дэлгэц хүүхэд танин мэдэхүйн нэвтрүүлэг
-
17:50Бизнес хөтөч
-
18:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
18:20Цаг агаар
-
18:25Эрүүл мал Монголын баялаг /3-р хэсэг /
-
19:30“Эх орны хүүхдүүд” ОАК /24-р анги/
-
20:20“ИТГЭЛ. Сэтгэлийн гал итгэлийг асаана” дугаар-3 /давталт/
-
20:40“Уран зурагт дурлагсад” Япон уран бүтээлч Ёошия Охара
-
21:00Монголын Цахилгаан Мэдээ /МОНЦАМЭ/
-
21:20Цаг агаар
-
21:25Эрүүл мал Монголын баялаг /4-р хэсэг /
-
21:30“Нэг Монгол” нэвтрүүлэг-Ерөнхийлөгчийн тамгын газар
-
22:30“Сүүлчийн хөлөг онгоц” олон ангит кино 2-р бүлэг 9-р анги
-
23:20Хурдан морины түүх-Соёмбо хүрэн
-
00:00Эфир завсарласан
AsianBox
-
06:00Энэ долоо хоногт манай дэлгэцнээ
-
06:05"Миний гал тогооны өрөө" нэвтрүүлэг
-
06:35"Хүүхдэд зориулсан хятад хэлний хичээл" № 28
-
07:00"Солонгос хэлний алсын зайн сургалт" № 19
-
08:00"Мөрдөгч" МОАК 33-р анги
-
09:00"Япон хэлний алсын зайн сургалт" № 22
-
09:45"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 17-р анги
-
11:00"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 28-р анги
-
12:00"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.2-р анги
-
12:55"Ярианы хятад хэлний хичээл" № 31, 32
-
13:10"Амраг" ОАК 12-р анги
-
14:30"Мөрийг минь дэрлээч" ОАК 13, 14-р анги
-
16:05"Мөрдөгч" МОАК 34-р анги
-
17:10"Хайр цэцэглэсэн хотхон" ОАК 18-р анги
-
18:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 29-р анги
-
19:30"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.3-р анги
-
20:40"Амраг" ОАК 13-р анги
-
22:10"Оньсон гэмт хэрэг" ОАК 9-р анги
-
23:30"Алдар суу, агуу мөрөөдөл" ОАК 29-р анги
-
00:10"Нэгэн дээвэр доор" ОАК 1.3-р анги
-
01:00"Амраг" ОАК 13-р анги
Premier sports 4
-
09:00UFC Main Event 1103
-
10:00ONE Weekly №15
-
10:30UFC 300: Перейра - Хилл Тойм
-
11:10UFC 277: Пена - Нунес 2
-
13:10UFC: Ган - Туйваса
-
16:10UFC: Сантос - Анкалаев
-
19:10UFC: Фонт - Вера
-
22:00UFC: Блахович - Ракич
-
00:00UFC: Луке - Мухаммад 2
-
02:45UEL (Шууд): Вест Хэм - Леверкузен (1/4 Хариу тоглолт)
-
05:00Эфир завсарлав
TM
-
08:00"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 10-р анги
-
09:30Бизнесийн амжилт
-
10:10УИХ-ын нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
13:40ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
14:10Бизнесийн амжилт
-
14:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 3-р анги
-
15:10УИХ-ын чуулганы нэгдсэн хуралдаан /шууд/
-
16:30"Танд тусалъя" нэвтрүүлэг
-
16:50ТМ Өдрийн хөтөлбөр
-
17:30"Зуу зуугийн найзууд" хүүхэлдэйн кино
-
18:00"Таны мэдээ"
-
18:30DW:Евромакс
-
18:50"Мөнгөн цох" хүүхдийн цуврал кино 4-р анги
-
19:10"Нээлттэй сэдэв"нэвтрүүлэг
-
19:30"Бодлого зангидъя" хэлэлцүүлэг
-
20:30"Таны мэдээ" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Дуусаагүй түүх цуврал-4
-
21:30"Сэрсэн он жилүүд" ОАК 11-р анги
-
22:20"Нүдэн сондор" МУСК
-
00:00Эфир завсарлана
MNB Sport
-
07:00Өглөө хөтөлбөр-шууд
-
09:00Жүдо бөхийн барилдаан-шууд Монголын оюутны спортын VI наадам 2024
-
18:00Миний мөрөөдөл
-
18:30Бахархал
-
19:00“Идэр хүчтэн” Аймгийн арслан Б. Бадрал
-
19:40Зочны ярилцлага
-
20:00"Хийморийн Говь мастер кросс-2023" уралдаан /Спорт таны амралтанд/
-
21:00MNB SPORT мэдээ
-
21:15Монголын спортын түүх
-
22:20“Дасгалжуулагч” Дорноговь аймгийн боксын дасгалжуулагч Г. Баасан
-
23:00Сайхан амраарай
Парламент телевиз
-
08:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
09:00Ярих өнцөг
-
10:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
13:00Бодлого зангидья
-
14:00"УИХ-ын намрын чуулган /Шууд/"
-
17:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
17:30Шинжлэх ухааны хялбаршуулсан нийтлэл-цуврал нэвтрүүлэг
-
17:45Баримтат нэвтрүүлэг
-
18:00Төв цэг-зочны цаг
-
18:20Капитал
-
18:30Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
19:00Нэг Монгол-нэвтрүүлэг
-
20:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:3020 цаг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:10Ярих өнцөг
-
22:10"Монголын баялаг-330" цуврал нэвтрүүлэг
-
22:50Эрүүл ээж нэвтрүүлэг
-
23:00Төв цэг-Мэдээллийн хөтөлбөр
-
23:30Баримтат нэвтрүүлэг
-
00:00Эфир завсарласан
Суваг 1
-
08:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
08:40Татарын дээрхий
-
09:00ТВ-Клиник
-
09:35Багачуудын цаг
-
10:05Хайраа хайрла ОАК 8-р анги
-
11:00МАБНХ үзүүлж байна
-
12:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
12:40Татарын дээрхий
-
13:00Эрүүл мэнд Нано наалт
-
13:25Дайсны цэргүүдээ сонсоцгоо МУСК
-
14:25Хүнсний хувьсгал
-
15:55Гийнгоо хүүхдийн их наадам
-
16:15ТВ-Архиваас:
-
17:00Багачуудын цаг
-
17:30Хошин өнцөг
-
18:00Хайраа хайрла ОАК 9-р анги
-
19:00Монголын сайхан ээжүүд цуврал
-
20:0020:00 цаг мэдээллийн хөтөлбөр
-
20:40Татарын дээрхий
-
21:00Ярилцах цаг
-
21:35Хуримын сюрприз МУСК
-
23:25Хайраа хайрла ОАК 9-р анги
-
00:10Монгол аялгуу
-
05:00Эфир завсарлана
Малчин HD
-
07:00Эфирийн эхлэл
-
07:05Өрнө, дорнын зурхай
-
07:15"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
08:10"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
08:45Малчдын сонорт
-
08:50"Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
-
09:50Бизнес ба боломж
-
10:10"Турк кофе" ОАК 4-р анги /давталт/
-
11:15Ая дууны мэнд /шууд/
-
12:50"Малчин айлд" нэвтрүүлэг
-
13:40Цаг агаарын урьдчилсан мэдээ
-
14:05Малчдын сонорт
-
14:10Зохиогчийн хөтөлбөр
-
14:55Ая дууны мэнд /шууд/
-
16:30"Хот айлын зоог" нэвтрүүлэг
-
17:30Бизнес ба боломж
-
17:50"Бөөрөө Мөөрөө" хүүхдийн нэвтрүүлэг
-
18:25Малчдын сонорт
-
18:30Малын эрүүл мэнд /шууд/
-
19:30"Гэмшлийн гэрэлт зам" нэвтрүүлэг
-
20:00"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр
-
21:00Бодлого зангидъя
-
22:05"Турк кофе" ОАК 5-р анги
-
23:10Өрнө, дорнын зурхай
-
23:20"Хот айл" мэдээллийн хөтөлбөр /давталт/
-
00:10Үдшийн хөтөлбөр
-
03:00Эфир завсарласан